Batman Arkham Knight Pełna Wersja gry

Batman Arkham Knight to już czwarta odsłona serii gier akcji o przygodach człowieka nietoperza. Została ona wyprodukowana przez Rocksteady Studios. Światowym wydawcą jest studio Warner Bros. Interactive Entertainment, a polskim Cenega S.A. Opisywana produkcja została udostępniona na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. Warto wspomnieć, że została ona stworzona przez studio, które wyprodukowało pierwszą oraz drugą część cyklu.

Batman Arkham Knight Download – Pełna Wersja PC

Batman Arkham Knight pobierz

Trzęsienie ziemi

Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy miasteczko nawiedza trzęsienie ziemi. Głównym naszym przeciwnikiem jest Strach na Wróble. Ponownie nawiedził on Gotham City i nic nie wskazuje na to, aby miał on opuścić wspomnianą metropolię. Na uwagę zasługuje również fakt, że odpowiada on za rozprzestrzenianie bomb strachu. Mają one zapewnić władzę nad społeczeństwem.

Marzysz o tym, aby ocalić ludzkość przed zagładą? Pobierz Batman Arkham Knight Download i stań się prawdziwym superbohaterem. Kierowana przez nas postać musi zrobić wszystko, aby pokonać wroga. Oczywiście nie będzie to łatwe. Podczas rozgrywki zmierzymy się z wieloma niebezpieczeństwami, które mogą odebrać nam życie.

Na skutek wspomnianego trzęsienia ziemi w Gotham City zapanował nieład i niepokój. Zostało to wykorzystane przez wielu złoczyńców, którzy postanowili się tu zatrzymać. Oni również nienawidzą Batmana, a więc czyhają na jego życie.

Walka z Rycerzem Arkham

Darmowe gry zapewniają nieprzeciętne emocje. W tym przypadku akcja dynamicznie się rozwija. Musimy działać szybko, gdyż w innym przypadku trafmy w sidła przeciwnika. Jedną z nowych postaci jest tytułowy Rycerz Arkham. Oczywiście Batman ma do dyspozycji samolot, którym może przemieszczać się pomiędzy lokacjami.

Nie zapominajmy również o szerokim arsenale broni. Nowoczesne gadżety także są wsparciem w drodze do celu. Podczas walki możemy np. wystrzelić rakietę, czy też ogłuszyć przeciwnika. Ważne jest to, aby zachować czujność. Nawet pozornie niegroźny przeciwnik może zadać decydujący cios. Sprawdź też inną odsłonę serii Batman Arkham Origins do pobrania.

Szybowanie w przestworzach

Batman to superbohater, a więc dysponuje on wieloma nadprzyrodzonymi zdolnościami. Jedną z nich jest zdolność do szybowania w powietrzu. Dzięki temu szybko i bezproblemowo zmienimy swoje położenie. Umiejętność ta przydatna jest również podczas obserwacji wroga, czy też ucieczki przed przeciwnikiem.

Twórcy zadbali o mechanizm rozgrywki. Stał się on maksymalnie dopracowany, co zadowoli nawet najbardziej wymagających. Zrezygnowano z filmowych przerywników, które występowały w poprzednich częściach.

Batman Arkham Knight Pobierz grę za darmo

Batman Arkham Knight download

Wymagania Sprzętowe Arkham Knight:

Procesor: Intel Core i5-750 2.67 GHz/AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
Miejsce na dysku: 45 GB HDD
System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1 64-bit

  • Free Download Batman Arkham Knight Torrents
  • Pobierz grę Batman Arkham Knight Cracked darkw
  • elamigos Batman Arkham Knight free Download
  • codex Batman Arkham pobierz grę na komputer

Zostaw komentarz