Batman Arkham Origins Pobierz za darmo

Batman Arkham Origins to wyjątkowo klimatyczna gra akcji, gdzie głównym bohaterem jest człowiek nietoperz. Została ona wyprodukowana przez WB Games Montreal. Wydawcą światowym jest studio Warner Bros. Interactive Entertainment, a polskim Cenega S.A. Opisywany tytuł dostępny jest na takie platformy, jak PC, iOS, PS3, X360, WiiU, AND. Należy zaznaczyć, że to kolejna część gier o Batmanie – tym razem została ona jednak stworzona przez inne studio.

Batman Arkham Origins Download – Pełna Wersja PC

Batman Arkham Origins pobierz

Początki kariery

Masz ochotę wcielić się w skórę superbohatera? Pobierz Batman: Arkham Origins Download i pomóż kierowanej postaci osiągnąć spektakularny sukces. Należy podkreślić, że przenosimy się do czasów, gdy Batman dopiero rozpoczyna swoją karierę. Wiele osób podchodzi do niego z dużą dozą nieufności. Priorytetem jest to, aby zdobyć uznanie policji i społeczeństwa.

W tej odsłonie naszym głównym przeciwnikiem jest łotr Czarna Maska. To właśnie on jest źródłem chaosu w miasteczku Gotham City. Wyżej wspomniany złoczyńca pragnie śmierci Batmana. Ponadto wyznaczył on nagrodę za schwytanie naszego bohatera. Właśnie dlatego podczas rozgrywki musimy wykazać się ostrożnością oraz zdrowym rozsądkiem.

Pamiętajmy, że niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie. Nie należy ufać napotkanym postaciom. Skuszeni wizja nagrody z pewnością będą chcieli odebrać nam życie.

Wątek fabularny

Darmowe gry gwarantują ciekawą fabułę, która stanowi znakomite urozmaicenie produkcji. W tym przypadku twórcy gry zadbali o to, aby dokładnie wytłumaczyć relacje łączące Batmana z pozostałymi postaciami. Niektóre informacje mogą okazać się zaskakujące. W tej odsłonie spotkamy nie tylko świetnie znanych bohaterów, ale również zupełnie nowe osoby. Mają one bezpośredni wpływ na przebieg akcji.

Wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Należy dodać, że oprawa graficzna znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Możemy podziwiać miejskie krajobrazy, które bogate są w różnego typu detale. Sceneria jest przyjemna dla oka, co z pewnością zadowoli tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Zobacz inne ciekawe gry Akcji tutaj.

Nowe gadżety

Kierowany przez nas bohater ma dostęp do zupełnie nowych gadżetów. To właśnie dzięki nim osiągnięcie wyznaczonych celów stanie się nieco łatwiejsze. Szczególną uwagę warto zwrócić na zaczep. Dzięki niemu można przyciągnąć do siebie dwie osoby lub przedmioty. Być może okaże się to przydatne podczas walki.

Pomiędzy lokacjami możemy przemieszczać się na pokładzie samolotu. Jest on w pełni przystosowany do potrzeb Batmana. Nowy środek transportu nosi nazwę Batwing.

Batman Arkham Origins Pobierz na PC

Batman Arkham Origins download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Core i5 2.67 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB (GeForce GTX 560)
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista(SP2)/7/8

  • Free Download Batman Arkham Origins Crack
  • Chomikuj Batman Arkham Origins Pobierz grę
  • Pełna Wersja Batman Arkham Origins Torrent Pebx
  • Darmowa gra Batman Arkham free Download

Zostaw komentarz