Borderlands 3 Pobierz grę PC za darmo

Borderlands 3 to gra akcji z elementami FPP. Została ona wyprodukowana przez studio Gearbox Software. Wydawcą jest 2K Games. Produkcja dostępna jest na takich platformach, jak PC, PS4, XONE. Z pewnością przypadła ona do gustu tym, którzy lubią klimat fantasy. Trzeba podkreślić, że akcja jest bezpośrednio powiązana z poprzednimi odsłonami. Toczy się ona kilka lat później od wydarzeń znanych z „dwójki”.

Borderlands 3 Download – Pełna Wersja PC

Borderlands 3 pobierz pc

Humorystyczny klimat

Masz ochotę przenieść się do świata fantasy, gdzie nie brakuje elementów humorystycznych? Pobierz Borderlands 3 Download i weź udział w strzelankach, które wymagają zręczności oraz zaangażowania. Produkcja już na pierwszy rzut oka zachwyca niebanalną oprawą graficzną. Można znaleźć tutaj wiele obiektów kultury, które pochodzą z różnych epok. Są one jednak przedstawione w sposób prześmiewczy.

Fabuła jest kontynuacją wydarzeń znanych z drugiej części. Plusem jest fakt, że wątek fabularny jest niezwykle rozbudowany, a zarazem wciągający. Nie ma tutaj miejsca na nudę. Dużą rolę odgrywają tutaj magiczne syreny, czyli kobiety posiadające nadprzyrodzone moce. Z pewnością kojarzą je miłośnicy serii.

Podczas rozgrywki musimy stanąć oko w oko z rodzeństwem, które również posiada niezrozumiałe zdolności. Tyreeen i Troy nie są oczywiście jedynymi przeciwnikami, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. W grze spotkamy zarówno nowe, jak i dobrze znane postacie. Nie każdą z nich można pokonać szybko i bezproblemowo. Wszystko zależy od poziomu zaawansowania walki. Inną świetną grą akcje jest GTA 5 do pobrania na PC.

Umiejętności wybranej postaci

Darmowe gry zapewniają wysoką swobodę rozgrywki. Zabawa może przebiegać za każdym razem zupełnie inaczej. Szczególną uwagę należy zwrócić na umiejętności tworzonego bohatera. Mowa tutaj o tzw. Action Skills. Należy wspomnieć, że w tej odsłonie do każdej postaci można przypisać więcej niż jedną zdolność. Znacząco zwiększa to potencjał bojowy.

Oprócz aktywnych umiejętności należy również wskazać pasywne zdolności. Istotne jest to, aby wiedzieć, że wpływają one na zachowanie bohatera podczas walki. Wskazane cechy mogą być do siebie podobne lub diametralnie różne.

Eksploracja świata Borderlands 3

Podczas rozgrywki musimy przemierzać rozległe obszary. Każda lokacja zapewnia zupełnie inne wrażenia oraz emocje. Na uwagę zasługuje możliwość poruszania się statkiem kosmicznym. Nie zapominajmy o realizacji zadań głównych, a także pobocznych. To właśnie one decydują o tym, czy uda nam się odnieść sukces.

W niektórych misjach mogą pomagać nam bohaterowie sterowani przez sztuczną inteligencję. Do dyspozycji jest zarówno tryb single, jak i multi player.

Borderlands 3 Pobierz grę na Komputer PC

Borderlands 3 download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680 / 3 GB Radeon HD 7970
Miejsce na dysku: 75 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

  • Pełna Wersja Borderlands 3 free Download
  • Pobierz Borderlands 3 PC Torrent chomikuj
  • free Download Borderlands 3 Cracked darkw
  • exsite Borderlands 3 pobierz za darmo

Zostaw komentarz