Death Stranding Pobierz grę na PC

Death Stranding to przygodowa gra akcji z elementami TPP. Akcja toczy się w świecie science fiction. Fabuła opiera się przede wszystkim na ewolucji ludzkiej rasy. Możemy przenieść się do niedalekiej przyszłości, aby sprawdzić, co będzie nas tam czekać. Opisywany tytuł został wyprodukowany przez Kojima Productions. Wydawcą jest studio Sony Interactive Entertainment. Grę udostępniono na platformę PS4 i PC.

Death Stranding Download – Pełna Wersja PC

Death Stranding pobierz

Niewyjaśnione zjawiska

Masz ochotę zbadać serię niewyjaśnionych zjawisk, które wstrząsnęły ludzkością? Pobierz Death Stranding Download i sprawdź, co kryje się pod pojęciem Death Stranding. To niespodziewane wybuchy, czy też deszcz, który posiada wyjątkowe właściwości. Nie można jednoznacznie określić, co jest źródłem niepojących wydarzeń. Naszym zadaniem jest więc zebranie faktów, a także połączenie ich w logiczną całość.

Wspomniany deszcz wykazuje zdolność przenoszenie w czasie. Wystarczy zostać zmoczonym przez kilka kropelek. Wywołują one przyspieszone starzenie – nie tylko u ludzi, ale również zwierząt i roślin. Może to doprowadzić do prawdziwej zagłady ludzkości. W ciągu kilku chwil młoda osoba może stać się staruszkiem, którego żywot zbliża się ku końcowi.

Kolejnym zagrożeniem są istoty, które zostały nazwane BTS. Są one niewidoczne gołym okiem. Stanowią jednak olbrzymie zagrożenie dla świata. Trzeba jednak wiedzieć, że ich zlokalizowanie wcale nie jest łatwe. Potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, który wykryje skrajnie małe żyjątka wyniszczające planetę.

Zjednoczenie ludzkości

Gry darmowe wymagają opracowania taktyki, która przyniesie oczekiwane efekty. Sterowany przez nas bohater musi zająć się również zjednoczeniem ludzkości. Osoby, którym udało się przeżyć powinny połączyć swoje siły. Wszystko po to, aby ocalić ludzkość przed całkowitą zagładą. Życie na ziemi stoi pod dużym znakiem zapytania.

W Death Stranding świat jest nieograniczony. Możemy mieć eksplorować dowolnie wybrane lokacje. Należy jednak uważać na przeszkody, które uniemożliwiają dotarcie do celu. Ich eliminacja wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Podobną grą jest The Last of Us 2 Pobierz na PC z emulatorem PS4.

Ucieczka lub walka

Oczywistym jest, że na naszej drodze stanie wielu nieprzyjaciół. Możemy uciekać przed wrogiem, o ile tylko mamy pewność, że w pobliżu znajduje się schronienie. Nie zawsze jednak taka reakcja jest wskazana. W niektórych przypadkach należy stanąć oko w oko z wrogiem. Możemy zgładzić go za pomocą udostępnionej broni.

Warto wspomnieć, że nasz bohater może zginąć w najmniej spodziewanym momencie. Znajduje się on jednak w zawieszeniu pomiędzy życiem oraz śmiercią. Musimy znaleźć sposób na to, aby powrócił on na ziemię.

Death Stranding Pobierz za darmo

Death Stranding download

  • Pełna wersja Death Stranding torrent darkw
  • Pobierz gre PC z crackiem Chomikuj
  • free Download Death Stranding na komputer PC
  • CODEX Death Stranding free Download

Zostaw komentarz