Dragon Ball Z: Kakarot PC Download

Pobierz Dragon Ball Z: Kakarot to gra akcji z elementami RPG. Jej producentem jest Cyberconnect2, a wydawcą Bandai Namco Entertainment. Polskim wydawcą jest studio Cenega S.A. Opisywana produkcja dostępna jest na takich platformach, jak PC, PS4, XONE. Miłośnicy animowanego serialu z pewnością będą zachwyceni. To prawdziwa gratka dla oddanych fanów serii.

Dragon Ball Z: Kakarot Pobierz za darmo

Dragon Ball Z: Kakarot Download

Walki z adwersarzami

Uwielbiasz Dragon Ball? Pobierz gre Dragon Ball Z: Kakarot Download i przenieś się do magicznego uniwersum, które zostało wykreowane w oparciu o kultowy serial. Wcielamy się w skórę wojownika o imieniu Goku. Naszym zadaniem jest nie tylko wykonywanie powierzonych zadań, ale również brutalna walka z przeciwnikami, którzy staną na naszej drodze.

Starcia toczone w opisywanej grze są niezwykle widowiskowe. Kakarot – zwany również Goku – musi uchronić Ziemię przez całkowitą zagładą. Oczywiście nie działa sam, lecz w towarzystwie innych odważnych herosów, którzy władają nadprzyrodzonymi mocami. Znajdziemy tutaj wiele wątków znanych z ekranu TV. Nie brakuje jednak zupełnie nowych historii.

Podczas zabawy eksplorujemy rozległe lokacje. Możemy poruszać się zarówno pieszo, jak i drogą powietrzną. Oczywiście na początku nie mamy dostępu do wszystkich lokacji. Wraz z rozwojem fabuły możemy odkrywać nowe miejsca. Trzeba wspomnieć, że trójwymiarowa grafika została wykonana z troską o detale. Przypadnie do gustu pasjonatom mangi.

Zręcznościowy system walki

Darmowe gry kładą ogromny nacisk na walkę. W tym przypadku każda bijatyka generuje ogromny chaos w otoczeniu. Akcja rozwija się niezwykle dynamicznie, a więc nie ma tutaj ani chwili na zastanowienie. Możemy atakować na wiele sposobów – zarówno w zwarciu, jak i z dystansu. Energetyczne ataki sieją prawdziwą zagładę.

Mogłoby się wydawać, że w Dragon Ball Z: Kakarot możemy pokierować wyłącznie Goku. Nic bardziej mylnego! Twórcy oddali nam do dyspozycji również innych bohaterów m.in. Piccolo, Gohana, czy też Vegetę. Podczas starć możemy wykorzystywać ataki specjalne, jednak zużywają one energię KI. Jej poziom możemy kontrolować dzięki wskaźnikowi, który znajduje się na ekranie.

Trzeba również dodać, że nie każdy atak wykonamy będąc blisko przeciwnika. W niektórych przypadkach musimy się oddalić. Oprócz tego kierowana przez nas postać może wykonywać bliki, czy też uniki. Nierzadko podczas walk towarzyszą nam sprzymierzeńcy. Sprawdź też inną świetną grę RPG The Surge 2 za darmo.

Rozwój umiejętności

W omawianej produkcji możemy rozwijać umiejętności naszego bohatera. Najprościej robić to poprzez gromadzenie doświadczenia, jednak istnieją również inne sposoby. Jednym z nich jest uczestnictwo w treningach. Oprócz tego mamy do dyspozycji posiłki, które poprawiają potencjał bojowy.

Warto także wspomnieć o aktywnościach pobocznych. Nie brakuje czasu na to, aby łowić ryby, czy też pograć w baseball. Przerywniki to znakomity czas na to, aby nieco się odprężyć i przygotować do walki. Nasza postać może nawet przystąpić do egzaminu na prawo jazdy. Podczas eksploracji terenu powierzanych jest nam wiele zadań, które również wpływają na poziom umiejętności.

Dragon Ball Z: Kakarot Download Pełna Wersja PC

Dragon Ball Z: Kakarot Pobierz

  • Pobierz Dragon Ball Z: Kakarot Torrent darkw
  • free Download Dragon Ball Z Crack Chomikuj
  • Pełna Wersja Dragon Ball Z: Kakarot do pobrania PC
  • CODEX Dragon Ball Z: Kakarot darmowa gra

Zostaw komentarz