Dying Light 2 Pobierz grę na PC

Dying Light 2 to druga osłona serii gier akcji z elementami FPP. Z pewnością zadowoli ona osoby ceniące sobie upiorny, a zarazem tajemniczy klimat. Musimy dowiedzieć się, co zamienia ludzkość w zombie. Opisywany tytuł został wyprodukowany oraz wydany przez Techland. Polskim wydawcą jest studio Cenega S.A. Gra została udostępniona na PC, PS4, XONE.

Dying Light 2 Download – Pełna Wersja PC

Dying Light 2 pobierz

Inwazja zombie

Chcesz wziąć udział w walkach przeciw zombie? Pobierz Dying Light 2 Download i ocal ludzkość przed zagładą. Oczywiście na naszej drodze stanie wiele niebezpiecznych wyzwań. Musimy działać dynamicznie, tak aby ocalić życie swoje oraz naszych towarzyszy. Na uwagę zasługuje fakt, że akcja toczy się 15 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Miejsce rozgrywki jest jednak zupełne inne.

Przenosimy się do świata, gdzie panuje bliżej nieokreślony wirus. To właśnie on odpowiada za zamianę ludzi w zombie. Oczywiście upiory stanowią dla nas duże zagrożenie. Pamiętajmy, że w nocy ich moc znacząco wzrasta. Istotne jest to, aby po zmroku zachować wzmożoną ostrożność.

Gry darmowe gwarantują zaskakujące zakończenie. W przypadku Dying Light 2 to my decydujemy o tym, jak będzie kształtować się fabuła. Akcja może toczyć się na wiele różnych sposobów. Bieg wydarzeń nie jest narzucony z góry, co dla wielu osób stanowi sporą zaletę.

Zaawansowany system walk

Podobnie jak w poprzedniej części twórcy zadbali o to, aby system walk był maksymalnie zaawansowany. Sprawia to, że starcia z przeciwnikami są niezwykle widowiskowe. Możemy m.in. rozerwać ciało naszego wroga na kawałki. Zróżnicowane techniki walki ułatwiają zgładzenie zombie, a także niebezpiecznych ludzi, którzy będą próbować nam przeszkodzić.

Na uwagę zasługuje fakt, że możemy samodzielnie stworzyć własną broń. Będzie ona idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb. Podstawą podczas walki jest broń biała, jednak do dyspozycji mamy również strzelbę. Możemy więc oddać strzał w kierunku naszego wroga. Zaletą tego rozwiązania jest to, że możemy to zrobić z dystansu. Inne niesamowite gry akcji znajdziesz tutaj.

Efektowne manewry

Kierowana przez nas postać posiada wyjątkowe umiejętności. Może ona wykonywać wiele efektownych manewrów np. skakać po dachach. Bardzo ważne jest to, aby kontrolować pasek wytrzymałości naszego bohatera. Im jest on niższy, tym mniejsze prawdopodobieństwo eliminacji przeciwnika.

Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby to gracz kształtował wirtualną rzeczywistość. Każda podjęta przez nas decyzja niesie za sobą konsekwencję. Należy więc obrać właściwą taktykę działania. Nawet najmniejszy błąd może nas sporo kosztować.

Dying Light 2 Pobierz za darmo

Dying Light 2 download

  • Pełna Wersja Dying Light Torrents Pebx
  • Free Download Dying Light 2 Cracked
  • Chomikuj Dying Light Pobierz na komputer PC
  • CODEX Dying Light 2 free Download darkw

Zostaw komentarz