Euro Truck Simulator 2 Pobierz na PC

Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja popularnego symulatora samochodów ciężarowych. Z pewnością przypadnie ona do gustu fanom pierwowzoru. Gra została wyprodukowana przez SCS Software. Wydawcą jest studio Rondomedia. W Polsce produkcja została wydana przez CDP. Jest ona dostępna wyłącznie na PC. Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy wprowadzili wiele istotnych usprawnień, które urozmaicają rozgrywkę.

ETS 2 / Euro Truck Simulator 2 Download za darmo

Euro Truck Simulator 2 pobierz

Podróż przez europejskie miasta

Masz ochotę zwiedzić Europę za sterami potężnej maszyny? Pobierz Euro Truck Simulator 2 Download i zmierz się z długimi trasami, które przebiegają m.in. przez Stary Kontynent. Należy wspomnieć, że miasta zostały zaprojektowane z troską o detale. To właśnie dzięki temu bez trudu można zaobserwować m.in. zabytki, czy też obiekty charakterystyczne. Znacząco urozmaica to rozgrywkę – tutaj nie ma miejsca na monotonię.

Podobnie, jak w poprzedniej odsłonie głównym naszym zadaniem jest dostarczenie ładunków. Nie zawsze jednak można dotrzeć do celu bez problemu. Należy liczyć się z tym, że trasy mają różny stopień zaawansowania. Wszelkie przeszkody, czy też utrudnienia wymagają spokoju oraz szybkiej reakcji.

Im szybciej dotrzemy do celu, tym lepiej. Oczywiście nie oznacza to przyzwolenia na łamanie przepisów drogowych. Ważne jest to, aby stosować się to zasad obowiązujących w danym mieście. W innym przypadku zostaniemy zatrzymani przez stróżów prawa. Takie spotkanie może skończyć się wysokim mandatem.

Licencje popularnych marek

Darmowe gry zapewniają wyjątkowo realistyczne doznania. W przypadku Euro Truck Simulator 2 mamy do dyspozycji perfekcyjnie dopracowane pojazdy europejskich marek. Można tutaj znaleźć kultowe modele, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów motoryzacji.

Warto jest zaznaczyć, że oferowane samochody prezentują się, jak oryginały nie tylko z zewnątrz. Kabiny również zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były zgodne z pierwowzorami. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy zwracają uwagę na detale. Zobacz także pierwszą odsłonę serii Euro Truck Simulator za darmo do pobrania.

Możliwość wprowadzenia modyfikacji

W tej odsłonie można swobodnie modyfikować pojazdy. Niewątpliwie zadowoli to tych, którzy cenią sobie maksymalne dopasowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić kolor samochodu, czy też zamontować zupełnie nowe lampy.

Kolejną zaletą jest dopracowana grafika, która pozytywnie wpływa na odczucia gracza. Wprowadzono m.in. cienie, czy też efekty HDR. Rozgrywka może toczyć się wyłącznie w trybie single player. Warto dodać, że gra jest w pełni przystosowana do padów.

ETS 2 / Euro Truck Simulator 2 Pobierz – Pełna Wersja PC

Euro Truck Simulator 2 download

Zawiera dodatki DLC: Going East, Ekspansja Polska, Skandynawia, Road to the Black Sea, Bałtycki szlak, Iberia, Italia, Vive la France.

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Dual Core 2.4 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 7

  • Pełna wersja Euro Truck Simulator Pobierz PC
  • Free Download ETS 2 Torrents Chomikuj
  • darmowa gra Euro Truck Simulator 2 Crack
  • Gra PC ETS 2 free Download Gold Edition

Zostaw komentarz