Euro Truck Simulator Pobierz grę na PC

Euro Truck Simulator to symulator samochodów ciężarowych. Został on wyprodukowany przez SCS Software. Światowym wydawcą jest studio ElektroGames, a polskim TopWare Poland. Gra została wydana wyłącznie na platformę PC. Z pewnością spełni ona oczekiwania tych, którzy cenią sobie pojazdy o dużych gabarytach. Podczas zabawy można poczuć się zupełnie, jak ze sterami prawdziwego tira.

ETS / Euro Truck Simulator Download za darmo!

Euro Truck Simulator Pobierz

Europejskie marki

Chciałbyś sprawdzić się, jako kierowca ciężarówki? Pobierz Euro Truck Simulator Download i szlifuj swoje umiejętności. Jak sama nazwa wskazuje w grze dostępne są europejskie marki pojazdów. Warto jest zaznaczyć, że twórcy zadbali o to, aby nawet najmniejsze detale były maksymalnie dopracowane. Wysoki realizm rozgrywki pozytywnie wpływa na odczucia podczas gry.

Jazda samochodem o dużych rozmiarach nie jest łatwa. Należy bacznie obserwować otoczenie. Nigdy nie wiadomo, gdzie czai się zagrożenie. Dla niektórych osób plusem może być fakt, że sterowanie pojazdem wymaga głównie zręczności, a nie wiedzy z zakresu prowadzenia samochodu. Trzeba dynamicznie reagować na pojawiające się przeszkody.

Niewątpliwym atutem jest to, że kabiny samochodów również przypominają prawdziwe samochody. Można tutaj zaobserwować wiele elementów charakterystycznych dla danych marek ciężarówek. Usatysfakcjonuje to tych, którzy pasjonują się motoryzacją. Konkurencyjne produkcje udostępniały głównie amerykańskie pojazdy.

Rozwożenie ładunków w Euro Truck Simulator

Darmowe gry zapewniają szereg atrakcji i niespodziewanych zwrotów akcji. W tym przypadku naszym głównym zadaniem jest dostarczenie ładunków pod wskazany adres. Może wydawać się to banalne, jednak to tylko pozory. Nigdy nie wiemy, jak przebiegnie trasa. Może być ona spokojna, jednak należy liczyć się także z ekstremalnie trudnymi przeszkodami. Poczujemy się zupełnie tak, jak na prawdziwych drogach.

Trasy przebiegają przez świetnie znane europejskie miasta m.in. Rzym, Madryt, Pragę. Niezwykle ważne jest to, aby dostarczyć ładunki w ustalonym terminie. Musimy stosować się do obowiązujących zasad, gdyż w innym przypadku poniesiemy straty finansowe. Do pobrania symulator ciężarówek ETS Download za darmo.

Atrakcyjna grafika

Plusem opisywanej gry jest atrakcyjna grafika, która pozytywnie wpływa na realizm produkcji. Podczas jazdy możemy podziwiać większy obszar przestrzeni wokół. Jest on przepełniony np. budynkami, czy też zabytkami. Właśnie dlatego relatywnie łatwo można rozpoznać każde z miast.

Trasy przejazdów są dość długie, co dla wielu graczów będzie zaletą. Opisywany symulator dostępny jest jedynie w trybie single player, a więc zabawa toczy się w pojedynkę.

Big Rig Europe / ETS Pobierz Pełną Wersję Gry PC

Euro Truck Simulator Download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Pentium 4 3 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800)
Miejsce na dysku: 600 MB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista

  • DLC Free Download Euro Truck Simulator Cracked
  • Pobierz ETS 1 za darmo na komputery PC złota edycja
  • Chomikuj Euro Truck Simulator free Download gold
  • Darmowa gra ETS pobierz pełną wersję

Zostaw komentarz