Grand Theft Auto III / GTA 3 Download na PC

Grand Theft Auto III / GTA 3 to kolejna część popularnej serii gier akcji z elementami TPP. Z pewnością skradnie ona serca miłośnikom produkcji gangsterskich. Gra została wydana oraz wyprodukowana przez Rockstar Games. Polskim wydawcą jest studio Play-It. Opisywany tytuł dostępny jest na takie platformy, jak PS2, PC, XBOX, iOS, AND, PS4. Stał się on prawdziwym hitem niemal na całym świecie.

Grand Theft Auto III Download – Pełna Wersja PC

Grand Theft Auto III Pobierz

Bezwzględna walka

Masz ochotę stoczyć walkę na śmierć i życie? Pobierz Grand Theft Auto III Download i wciel się w skórę bezwzględnego gangstera. Podczas walki nie ma miejsca na litość. Krwawe pojedynki muszą zakończyć się sukcesem. Oczywiście nasi przeciwnicy posiadają różny stopień umiejętności. Nie zawsze droga do zwycięstwa będzie prosta.

Na uwagę zasługuje fakt, że opisywana odsłona już na pierwszy rzut oka różni się od poprzednich części. Jest to wynikiem poprawionej oprawy graficznej. Jest ona w pełni trójwymiarowa, dzięki czemu możemy dostrzec nawet najmniejsze detale. Pozytywnie wpływa to na emocje towarzyszące zabawie.

Akcja toczy się w mieście, które tętni życiem. Znajdziemy tutaj wiele rozmaitych obiektów, a także ludzi sterowanych sztuczną inteligencją. Należy wspomnieć, że nie mamy wpływu na zachowanie osób znajdujących się wokół. Możemy jednak ich zaatakować, jeśli tylko będziemy mieć na to ochotę.

Zemsta na byłej dziewczynie

Darmowe gry gwarantują ciekawą fabułę. Głównym bohaterem jest Claude Speed. Pragnie on stać się szefem przestępczego świata. Jego celem jest również zemsta na byłej dziewczynie. To właśnie ona kilka lat temu prawie wpakowała go do celi. Podczas rozgrywki musimy wykonywać zadania, które zostały zlecone przez bossów.

Niektóre misji są proste i przyjemne, inne zaś wymagają nie lada odwagi. Nie można również zapomnieć o ostrożności. Kierowana przez nas postać nie może wpaść w sidła policji. Możemy swobodnie przemieszczać się między trzema lokacjami. Do dyspozycji mamy nie tylko samochody, ale również motorówki. Sprawdź więcej gier akcji do pobrania.

Nowoczesne samochody

Samochody odgrywają wyjątkowo ważną rolę. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oczywiście to nie tylko pojazdy sportowe, ale również samochody dostawcze, rodzinne, czy też zabytkowe. Nie można zapomnieć o modelach, które wyróżniają się ponadprzeciętnymi właściwościami np. odpornością na kule.

Nasz bohater może korzystać także z broni białej, która jest niezbędna do zgładzenia broni. Ponadto może on rabować, a nawet korzystać z usług prostytutek. To właśnie z tego powodu opisywana produkcja uchodzi za kontrowersyjną.

GTA III / GTA 3 Pobierz za darmo na komputer

Grand Theft Auto III Download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Pentium II 400MHz
Pamięć: 64MB RAM
Karta graficzna: akcelerator 3D
Miejsce na dysku: 700 MB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8

  • Free Download Grand Theft Auto III gra za darmo
  • Pełna Wersja GTA 3 do pobrania chomikuj
  • Pobierz GTA III za darmo crack exsite
  • Gra Grand Theft Auto 3 free Download

Zostaw komentarz