GreedFall Download Pełna Wersja

GreedFall to gra akcji z elementami RPG. Produkcja osadzona jest w świecie fantasy, co z pewnością usatysfakcjonuje miłośników magicznych klimatów. Opisywana gra przenosi nas do krainy, która przypomina Amerykę za czasów baroku. Producentem jest Spiders, a wydawcą Focus Home Interactive. Wspomniany tytuł został udostępniony na takie platformy, jak PC, PS4, XONE.

GreedFall Pobierz grę za darmo

GreedFall download pc

Zaraza wyniszczająca świat

Masz ochotę przenieść się do świata, którego nawiedziła tajemnicza plaga? Pobierz GreedFall Download i dowiedz się, co jest źródłem zagłady Starego Świata. Mieszkańcy są przerażeni, gdyż wiele osób straciło życie z powodu niewyjaśnionej choroby. To właśnie dlatego postanawiają oni zmienić miejsce zamieszkania. Wyruszają do Nowego Świata – to właśnie tutaj pragną odnaleźć schronienie.

Wyspa Teer Fradee skrywa wiele skarbów. Jej mieszkańcy żyją w pełnej zgodzie z naturą. Koloniści naruszają jednak ich przestrzeń oraz odbierają spokój. Ponadto zaczynają pozwalać sobie na coraz więcej. Czują się zupełnie, jak u siebie, co nie podoba się rdzennej społeczności. To właśnie z tego powodu dochodzi do pogorszenia się stosunków.

Głównym bohaterem jest młody dyplomata. Naszym zadanie jest utrzymanie poprawnych relacji pomiędzy obiema nacjami. Udajemy się na wyspę po to, aby ocenić aktualny stan, a także prowadzić negocjacje. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko wszczęcia walk. Inna świetna gra RPG do pobrania The Surge 2 na PC.

GreedFall Poszukiwanie lekarstwa

Gry darmowe zapewniają ciekawą fabułę, która jest zaskakująca, a jednocześnie wciągająca. Sterowany przez nas dyplomata pragnie znaleźć lekarstwo, dzięki któremu będzie można wyeliminować zarazę wyniszczającą ludzkość. Wiadomym jest, że nie będzie to łatwe zadanie.

Trzeba wiedzieć, że każda podjęta przez nas decyzja ma wielki wpływ na przebieg akcji. Musimy więc wykazać się zdrowym rozsądkiem, a także taktycznym myśleniem. Utrudnienie mogą stanowić elementy magii, które znajdują się w opisywanej grze. Należy ustrzec się ataku Strażników, czyli potworów, które chronią dostępu do prawdy.

Kształtowanie reputacji

Istotnym faktem jest to, że możemy samodzielnie kształtować naszą reputacją. Możemy mieć swoje zdanie, jednak pamiętajmy, że ma ono duży wpływ na otaczające nas społeczeństwo. Jeśli opowiemy się za jedną stroną, to zyskamy niechęć drugiej nacji. Ponadto podejmowane przez nas decyzje mają wpływ na gospodarkę polityczną kraju.

Warto wiedzieć, że umiejętności głównego bohatera można cały czas rozwijać – do odblokowania jest aż sto różnych umiejętności. Gra zapewnia również elementy walki. Mierzyć się będziemy nie tylko z ludźmi i wspomnianymi Strażnikami, ale również zwierzętami.

GreedFall Download – Pełna Wersja PC

GreedFall pobierz

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-3450 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Miejsce na dysku: 25 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz PC GreedFall torrent Chomikuj
  • free Download GreedFall cracked pebx
  • darmowa gra GreedFall na komputer
  • Pełna wersja GreedFall free download

Zostaw komentarz