GTA 4 / Grand Theft Auto IV Pobierz PC

GTA 4 / Grand Theft Auto IV to już czwarta odsłona popularnego cyklu gier akcji. Z pewnością nie rozczaruje ona miłośników gangsterskich klimatów. Producentem oraz wydawcą jest studio Rockstar Games. Polskim wydawcą jest Cenega S.A. Produkcja dostępna jest na takich platformach, jak PC, X360, PS3. Podobnie, jak poprzednie odsłony jest ona dość kontrowersyjna. Dominuje tutaj przemoc, rozboje i kradzieże.

Grand Theft Auto IV Download – Pełna Wersja PC

GTA 4 Pobierz grę

Podróż do Stanów Zjednoczonych

Akcja opisywanej gry rozpoczyna się w momencie, gdy główny bohater opuszcza Europę i udaje się do Stanów Zjednoczonych. Został on skuszony wizją lepszego życia. Okazało się jednak, że jego kuzyn mocno przekłamał rzeczywistość. Wcale nie jest on milionerem i nie posiada kilku żon. Ponadto często wpada on w tarapaty, z których trzeba go wyciągać.

Masz ochotę poznać gangsterski świat od podszewki? Pobierz Grand Theft Auto IV Download i weź udział w bezwzględnych rozliczeniach mafijnych. Kierowaną przez nas postacią jest Niko Bellic. Pierwsze zlecenie otrzymuje on od swojego kuzyna. Wraz z kolejnymi sukcesami możemy zdobyć szacunek pozostałych członków grupy przestępczej.

Niewątpliwym plusem jest możliwość kształtowania biegu akcji. Podejmowane przez nas decyzje sprawiają, że za każdym razem losy sterowanej postaci potoczą się inaczej. Każde dobrze zrealizowane zadanie daje nam szansę na pozyskanie nowych klientów. Oczywiście jest to również źródło dużych pieniędzy. Aby zatem sprawdzić grę pobierz GTA 4 za darmo.

Sprawny przebieg trasy

Darmowe gry to gwarancja wielogodzinnej rozrywki. W przypadku opisywanej gry musimy przemieszczać się między lokacjami. Wszystko zależy od tego, jakie zlecenie zostało nam przydzielone. Możemy poruszać się pieszo lub za pomocą pojazdów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się w podróż taksówką.

Oczywiście nie ma konieczności kupowania samochodu. Wystarczy go ukraść, a następnie porzucić na ulicy. Wymaga to zgładzenia kierowcy wybranego auta. Dobrze jest często zmieniać środek komunikacyjny. W innym przypadku istnieje duże prawdopodobieństwo schwytania gangstera przez policję. Sprawdź też poprzednią odsłonę serii gdzie akcja również toczy się w mieście Liberty City wzorowanym na Nowym Jorku pobierz GTA 3 Download za darmo.

Szeroki arsenał broni

W omawianej grze auta mają ogromne znaczenie. Możemy wybierać pomiędzy samochodami osobowymi, sportowymi, czy też ciężarowymi. Zaletą jest zaawansowana oprawa graficzna. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze szczegóły. Każdy samochód został dopracowany do perfekcji.

Znakomite urozmaicenie stanowi również oprawa muzyczna. W radio odgrywane są rozmaite kawałki, które uprzyjemniają podróż. Nie można również zapomnieć o broni, dzięki której walka jest brutalna oraz bezwzględna.

GTA 4 / Grand Theft Auto IV Pobierz za darmo

Grand Theft Auto IV Download

Zawiera wszystkie dodatki DLC: GTA Episodes from Liberty City – The Ballad of Gay Tony oraz The Lost and Damned.

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Core 2 Quad 2.4 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8600)
Miejsce na dysku: 18 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista

  • Pełna Wersja GTA 4 free Download Torrent pebx
  • Pobierz Grand Theft Auto IV za darmo na PC
  • Free Download Grand Theft Auto IV Crack Chomikuj
  • Darmowa gra GTA IV na komputer do pobrania

Zostaw komentarz