GTA – Grand Theft Auto San Andreas Pobierz

Grand Theft Auto San Andreas to kolejna odsłona świetnie znanego cyklu gier akcji. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy lubią produkcje przepełnione brutalnością oraz szybkimi samochodami. Gra została wyprodukowana oraz wydana przez Rockstar Games. Polskim wydawcą jest studio Cenega S.A. Tytuł dostępny jest na takie platformy, jak PC, PS2, XBOX, iOS, AND, WP, X360, PS3, PS4.

GTA San Andreas Download – Pełna Wersja gry PC

Grand Theft Auto San Andreas Pobierz

Kryminalny życiorys

Masz ochotę wejść w skórę prawdziwego kryminalisty? Pobierz Grand Theft Auto: San Andreas Download i stań się bezwzględnym gangsterem. Głównym bohaterem jest Carl Johnson, który początkowo zajmuje się drobnymi pracami rzemieślniczymi. Z czasem jednak zacieśnia swoje więzy z członkami grupy przestępczej. To pierwszy krok do tego, aby trafić do półświatka.

Głównym celem kierowanej przez nas postaci jest objęcie władzy nad szajką przestępców. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy główny bohater po pięciu latach wraca w rodzinne strony. Niestety dzielnica wygląda jeszcze gorzej, niż kiedyś. Jest to okolica, gdzie rozboje i przestępstwa są na porządku dziennym. Warto również wspomnieć o śmierci matki Carla.

Łącznie do dyspozycji mamy cztery różne lokacje. Każda z nich posiada zupełnie inne cechy charakterystyczne. Można znaleźć tutaj wiele różnych obiektów – zarówno drogich i prestiżowych, jak i tych z dzielnicy slumsów. Podczas rozgrywki warto jest zwracać uwagę na detale, gdyż to właśnie one mają wpływ na klimat produkcji. Zobacz też poprzednią odsłonę serii GTA Vice City na PC.

Okradanie mieszkań

W tej części gry możemy nie tylko napadać na przechodniów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby włamać się do luksusowego apartamentowca. Dzięki okradaniu mieszkań możemy zgromadzić pokaźną ilość gotówki. Ważne jest to, aby działać z wyczuciem. Relatywnie łatwo można wpaść w sidła policji.

GTA San Andreas gwarantuje szeroki wybór broni, a także samochodów. Pojazdy zostały zaprojektowane z troską o najmniejsze detale, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających.

Poprawiona grafika

Darmowe gry zapewniają wyjątkowe doznania podczas rozrywki. W opisywanej części świetnie znanej serii wprowadzono spore zmiany w oprawie graficznej. Twórcy zadbali o to, aby była ona mocno zbliżona do rzeczywistości. Szczególną uwagę warto zwrócić na detale m.in. cieniowanie.

Oczywiście wdrożonych zmian jest o wiele więcej. Należy wspomnieć, że musimy dbać o potrzeby naszego bohatera. Pasek głodu można zaspokoić na wiele różnych sposobów. Można również przesadzić – obżeranie się sprawi, że kierowana przez nas postać stanie się otyła. W takim przypadku najlepiej wybrać się na siłownię, aby spalić zbędną tkankę tłuszczową.

Grand Theft Auto San Andreas Pobierz za darmo!

Grand Theft Auto San Andreas Download

Wymagania Sprzętowe GTA SA:

Procesor: Pentium 4 1.4 GHz
Pamięć: 384MB RAM
Karta graficzna: 128MB (GeForce 3)
Miejsce na dysku: 4.7 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download GTA San Andreas Torrents PC
  • Pobierz Grand Theft Auto San Andreas Cracked
  • Pełna Wersja GTA SA do pobrania na komputer
  • Elamigos Grand Theft Auto San Andreas free Download

Zostaw komentarz