GTA – Grand Theft Auto Vice City Download

Grand Theft Auto Vice City to bezpośrednia kontynuacja trzeciej odsłony kontrowersyjnej gry akcji. Jest to produkcja tocząca się w świecie bezwzględnych gangsterów. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez Rockstar Games. Polskim wydawcą jest studio Cenega S.A. Gra dostępna jest na takich platformach, jak PC, PS2, XBOX, iOS, AND, PS4.

Grand Theft Auto Vice City Pobierz za darmo

Grand Theft Auto Vice City Download

Walka z skorumpowaną policją

Masz ochotę zrobić porządek w mieście przejętym przez gangsterów? Pobierz Grand Theft Auto Vice City Download i weź udział w walce o sprawiedliwość. Musimy poradzić sobie nie tylko z lokalną grupą przestępczą, ale również skorumpowaną policją. Gliniarze w zamian za łapówki przymykają oko na rozboje, które dzieją się w Vice City wzorowanym na mieście Miami.

Kierowaną przez nas postacią jest Tom Vercetti. Podobnie jak w poprzednich odsłonach mamy ogromny wpływ na przebieg rozgrywki. Niewątpliwym plusem jest możliwość samodzielnego podejmowania decyzji. To właśnie one kształtują przebieg akcji. Istotne jest to, aby kierować się zdrowym rozsądkiem – musimy racjonalnie mierzyć swoje siły na zamiary.

Podczas rozgrywki musimy realizować zarówno misje główne, jak i poboczne. Wyróżniają się one różnym stopniem zaawansowania. Nie każde zadanie jest łatwe i przyjemne. W wielu sytuacjach musimy wykazać się sprytem, a także ostrożnością. Nie zapominajmy, że na życie głównego bohatera czyha wielu przeciwników.

Zróżnicowane otoczenie

Darmowe gry zachwycają nowoczesną oprawą wizualną, dzięki której rozgrywka staje się o wiele ciekawsza. W opisywanej produkcji akcja toczy się w niezwykle zróżnicowanej lokacji. Można tutaj zaobserwować wiele ciekawych obiektów. W GTA Vice City znajduje się nie tylko rozwinięte centrum z wysokimi wieżowcami. Szczególną uwagę warto zwrócić na dzielnice slumsów, gdzie czai się wiele niebezpieczeństw.

Oczywiście wspomniane miasto tętni życiem. Podczas realizowana zadań spotkamy się z wieloma różnymi osobami. Niektóre z nich to znane osobistości m.in. politycy, czy też gwiazdy rocka. Pobierz poprzednią odsłonę GTA 3 Download na PC.

Nowe środki transportu

W Grand Theft Auto: Vice City również możemy korzystać z rozmaitych pojazdów – od samochodów dostawczych, przez rodzinne, aż po drogie auta sportowe. Twórcy postanowili jednak wprowadzić liczne nowości. Lokacje możemy przemierzać za pomocą łodzi, helikopterów, czy też motorów. Znacząco zwiększa to zakres możliwości. Możemy w błyskawicznym tempie trafić do celu.

Plusem jest także dostępność trzydziestu rodzajów broni. Przejmujemy ją np. podczas napadu na przeciwnika. Im większy arsenał uda nam się zgromadzić, tym lepiej.

GTA Vice City Download Pełna Wersja PC

GTA Vice City Download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Pentium III 1,2GHz
Pamięć: 256MB RAM
Karta graficzna: 32MB VRAM
Miejsce na dysku: 1.5 GB HDD

  • Free Download GTA Vice City Torrents Pebx
  • Pobierz PC Grand Theft Auto VC Cracked darkw
  • Pełna wersja GTA Vice City do pobrania na komputer
  • PC Grand Theft Auto Vice City free Download

Zostaw komentarz