Half-Life: Alyx Pobierz na PC

Download Half-Life: Alyx to poboczna produkcja, która z pewnością spełni oczekiwania miłośników pierwowzoru (Half-Life). Jest to przygodowa gra akcji, która przystosowana jest do technologii wirtualnej rzeczywistości. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Valve Software. Omawiany tytuł został wydany wyłącznie na PC. Kierowaną przez nas postacią jest Alyx Vance, która wystąpiła w drugiej części podstawy.

Half-Life: Alyx Download Pełna Wersja PC

Half-Life: Alyx pobierz gre

Incydent Black Mesa

Chcesz wziąć udział w walce z obcymi, którzy próbują przejąć władzę nad ludzką planetą? Pobierz grę Half-Life: Alyx Download i zrób wszystko, aby wyeliminować oponentów. Nasz bohaterka wraz ze swoim ojcem przeprowadza zaawansowane badania na temat wroga. Wszystko po to, aby odkryć słabe strony Kombinatu.

Potężna gruba stworów o nadludzkich mocach próbuje przejąć ziemię od dnia Incydentu Black Mesa. Trzeba wspomnieć, że akcja toczy się pomiędzy pierwszą, a drugą częścią Half-Life. To strzelanka pierwszoosobowa, która wymaga sporej zręczności.

Darmowe gry wymagają od nas sporej spostrzegawczości oraz bystrości. Przemierzając otoczenie musimy zwrócić uwagę nawet na detale, które mogą okazać się pomocne. Oczywiście lokacje są przepełnione śmiercionośnymi pułapkami. Musimy więc zachować ostrożność, gdyż w innym przypadku wpadniemy w sidła wroga.

Łamigłówki logiczne

Podczas rozgrywki w Half-Life: Alyx musimy nie tylko walczyć z oponentami, ale również rozwiązywać zagadki logiczne o różnym stopniu zaawansowania. Niektóre z nich są proste, a inne wymagają większego skupienia. Warto wspomnieć także o konieczności interakcji z otoczeniem. W ten sposób możemy pozyskać wiele cennych informacji, a tym samym popchnąć akcję do przodu.

Fabułę poznajemy stopniowo, dzięki czemu emocje są dawkowane. Wykorzystując gogle VR możemy zagwarantować sobie jeszcze lepsze doznania. Kierowanie kamerą jest niezwykle proste i intuicyjne. To zadanie, które nie wymaga szczególnych umiejętności – wystarczy jedynie poruszać głową. Jeśli chodzi o chwytanie przedmiotów, to należy wykorzystać specjalne kontrolery lub system śledzenia palców.

Podczas toczonych pojedynków możemy maksymalnie się zaangażować. Duże znaczenie mają nie tylko ruchy głowy, czy też dłoni. Manewrując ciałem możemy np. wychylić się z ukrycia, aby sprawdzić położenie przeciwnika. To wspaniała forma rozrywki, która wciąga na wiele godzin. Inna ciekawa strzelanka do pobrania Terminator Resistance.

Modyfikacja otoczenia – Half-Life: Alyx

Twórcy zadbali o to, aby system walk był realistyczny. Od czasu do czasu należy przeładować broń, gdyż w innym przypadku nie oddamy strzału. Trzeba również wspomnieć o konieczności zbierania amunicji. Pocisku znajdują się w wielu różnych miejscach – niektóre z nich są dość nietypowe. Dodatkowym atutem jest możliwość modyfikacji otoczenia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kształtować poszczególne elementy znajdujące się wokół nas. Ponadto możemy utworzyć zupełne nowe przedmioty, o ile tylko zgromadzimy niezbędne materiały. Warto podzielić się efektem prac w sieci. W opisywanej produkcji dostępny jest wyłącznie tryb single player. Na specjalną uwagę zasługuje również trójwymiarowa grafika o podwyższonej jakości.

Half-Life: Alyx Pobierz za darmo

Half-Life: Alyx download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Core i7-7500 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Pamięć: 12 GB RAM
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

  • Pełna Wersja Half-Life: Alyx torrent darkw
  • free Download Half-Life: Alyx crack chomikuj
  • pobierz Half-Life: Alyx za darmo na komputer
  • codex Half-Life: Alyx free Download PC

Zostaw komentarz