favicon152W tym poradniku opowiem pokrótce jak pobierać gry na PC. Wielu z nas ma problemy z pobieraniem gier przez internet. Nie wspominając już o ich instalacji. Wiele stron w sieci oferuje pobranie gry za darmo choć tak do końca nie jest. Inne zaś udostępniają pliki bardzo trudne do uruchomienia przez zwykłego użytkownika. Dlatego naprzeciw temu wszystkiemu wychodzi strona darmowegry.org. Dzięki której łatwo i bezproblemowo pobierzesz oraz zainstalujesz dowolną grę na swój komputer.

Dlaczego nasz instalator jest łatwy i darmowy?

Pod każdym względem wychodzimy naprzeciw konkurencji. Nie żebyśmy się chwalili – po prostu jest to poparte faktami o czym drogi użytkowniku się przekonasz. Instalację gier na PC zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby każdy mógł, umiał czy intuicyjnie potrafił zainstalować ulubioną grę. Poświęciliśmy bardzo wiele czasu, aby nasze oprogramowanie było łatwe i przejrzyste. Wiele linii kodu idące parą z naszym doświadczeniem poskutkowało tym, że wszystko działa bezbłędnie.

Pewnie zastanawiacie się dlaczego to robimy za darmo? Noo nie do końca… Wdrożone reklamy wyświetlające się na stronie pozwalają nam w zupełności opłacić serwery. A więc drodzy użytkownicy im jest Was więcej tym lepiej dla nas jak i dla was, gdyż wtedy możemy udostępniać więcej gier. No dobra przejdźmy do sedna, bo jesteście na tej stronie, aby dowiedzieć się jak pobierać gry.

Pobierasz = Instalujesz – czyli jak pobierać gry?

No właśnie jak to działa? Nie będę tutaj mówić o stronie technicznej, gdyż jest to bardzo skomplikowane. Nasz skrypt działa w czasie rzeczywistym online. Przechodząc do instalatora gier wyświetli Ci się początkowo akceptacja regulaminu. Następnie jest to wybranie miejsca gdzie chcesz zapisać pliki. Gdy przejdziesz dalej program działa automatycznie i intuicyjnie. Najpierw pobiera naszą grę – jest ona zapisywana na naszym dysku w ukrytym folderze systemowym. Gdzie przechowywane są pliki tymczasowe. A więc nic się nie martw – wszystkie te pliki zostaną usunięte w etapie instalacji. Wtedy to zostaną zainstalowane w takim folderze jaki wskazałeś uprzednio. Prawda że łatwe?

Aby zabezpieczyć nasz skrypt przed niepożądanymi działaniami oraz włamaniami wprowadziliśmy weryfikację telefoniczną. Jest to łatwa weryfikacja, wystarczy podać numer telefonu – otrzymany kod wpisać w odpowiednim okienku i gotowe. System prześle nam specjalny klucz dzięki któremu przejdziemy do instalacji gry. Jest to w zupełności darmowa czynność, którą niestety ale musimy wykonać, aby grać za darmo.

Podsumowując Gdzie i jak pobierać gry?

Nidzie indziej jak na darmowegry.org w serwisie który dba o swoich użytkowników.

  1. Wybieramy ulubioną grę do pobrania.
  2. Akceptujemy regulamin korzystania z gry.
  3. Wybieramy miejsce docelowe instalacji.
  4. Czekamy aż nasze pliki zostaną pobrane do folderu tymczasowego.
  5. Weryfikujemy, że nie jesteśmy botem, hakierem, włamywaczem itd.
  6. Otrzymany klucz wprowadzamy i przechodzimy do instalacji.
  7. Uruchamiamy grę! Cieszymy się z darmowej pełnej wersji gry.

Tutorial / Poradnik wideo – Krok po Kroku

(Jak pobrać? Jak zainstalować grę) *wkrótce!