Kingdom Come Deliverance Download PC

Kingdom Come Deliverance to kultowa gra RPG osadzona w czasach średniowiecza. Z pewnością zachwyci ona wszystkich miłośników rycerskich klimatów. Została ona wyprodukowana przez Warhorse Studios. Światowym wydawcą jest studio Deep Silver / Koch Media, a polskim CDP. Gra dostępna jest na takich platformach, jak PC, XONE, PS4.

Kingdom Come Deliverance Pobierz za darmo

Kingdom Come Deliverance download

Średniowieczna Europa

Masz ochotę na podróż do średniowiecza? Pobierz Kingdom Come Deliverance Download i przenieś się do Europy Środkowej. To właśnie tutaj toczy się akcja opisywanej produkcji. Warto wspomnieć, że wiele osób porównuje ją do polskiego Wiedźmina. Niektóre mechanizmy rozgrywki są do siebie zbliżone.

Przygoda rozpoczyna się w 1403 roku. Głównym bohaterem jest Henryk, który był synem kowala. Spokojne życie przerywa najazd na wioskę, w której mieszka wspomniany chłopak i jego najbliżsi. Kierowana przez nas postać ma jeden cel – musi uczynić wszystko, aby wypełnić ostatnią wolę ojca. Pragnął on odzyskania ziem, a także pomszczenia wroga.

Oczywiście zemsta na tak silnych przeciwnikach nie jest łatwa. To właśnie dlatego Henryk daje się wplątać w intrygi, a także układy polityczne. Nasz bohater marzy już nie tylko o tym, aby przywrócić ład w kraju, ale również ocalić prawowitego władcę. Jeśli rządy zostaną przejęte przez nieuczciwych polityków, to wioska pogrąży się w jeszcze większym chaosie.

Bitwy historyczne w Kingdom Come

Gry darmowe zapewniają nie tylko rozrywkę, ale również naukę. Na uwagę zasługuje fakt, że opisywana gra przedstawia wiele autentycznych bitew oraz wydarzeń historycznych. Walki, które możemy zaobserwować naprawdę miały miejsce w czasach średniowiecznych. Wiadomym jest, że część potyczek została wygenerowana na potrzeby fabuły. Sprawdź też inne gry RPG do pobrania.

Plusem jest fakt, że akcja toczy się w otwartym świecie. Możemy więc poruszać się po otoczeniu z dużą swobodą. Twórcy zadbali o wysokojakościową oprawę graficzną. Starannie wykończone detale sprawiają, że odgrywane wydarzenia wydają się bardzo realistyczne.

Prace rzemieślnicze

Naszym celem jest nie tylko udział w bitwie. Musimy realizować powierzone misje główne oraz poboczne. Zadania dotyczą wielu rozmaitych dziedzin życia. Szczególną uwagę warto zwrócić na prace rzemieślnicze. To właśnie dzięki nim można rozwijać umiejętności bohatera. Nowe zdolności mogą okazać się przydatne np. podczas walki.

Eksplorując otoczenie dobrze jest rozglądać się po okolicy. Przy odrobinie szczęścia uda nam się znaleźć przedmioty, dzięki którym rozbudujemy posiadany ekwipunek. Szczególną uwagę warto zwrócić na porzuconą broń.

Kingdom Come Deliverance Download – Pełna Wersja PC

Kingdom Come Deliverance Pobierz PC

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Miejsce na dysku: 40 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Kingdom Come Deliverance crack chomikuj
  • free Download Kingdom Come Deliverance torrent
  • Pełna wersja Kingdom Come na komputer
  • elamigos Kingdom Come Deliverance free download

Zostaw komentarz