King’s Bounty II Pobierz grę na Komputer

King’s Bounty II to druga odsłona popularnej gry akcji z elementami strategii. Jest ona osadzona w krainie fantasy. Opisywany tytuł został wyprodukowany oraz wydany przez 1C Entertainment. Polskim wydawcą jest studio 1C / Cenega. Gra została udostępniona na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. Z pewnością zachwyci ona osoby, które cenią sobie nieprzeciętny klimat rozgrywki. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale.

King’s Bounty II Download Pełna Wersja PC

King's Bounty II pobierz

Rozprzestrzeniająca się zaraza

Masz ochotę przenieść się do magicznej krainy, która przepełniona jest mrokiem? Pobierz King’s Bounty II Download i zrób wszystko, aby przywrócić miasteczko do czasów dawnej świetności. Akcja gry toczy się w Antarze. To właśnie tutaj rozprzestrzenia się zaraza, która niesie za sobą prawdziwą zagładę. Ponadto nikt nie ma pojęcia, co jest jej źródłem. Oznacza to, że nie można z nią walczyć.

Wspomniana zaraza zamienia ludzi, zwierzęta, a także rośliny w zdeformowane kreatury. Ponadto doprowadziła ona do śmierci znacznej części lokalnej społeczności. Im szybciej uda nam się odkryć źródło problemu, tym lepiej. Nie zostało nam zbyt dużo czasu. Wirus opanował już niemal całą lokację.

Ucieczka przed śmiercią

Ocalała ludność nie czeka na działanie śmiercionośnej zarazy. Decyduje się ona na ucieczkę. Głównym celem jest królestwo Nostrii, które ma zapewnić spokój oraz dobrobyt. Oczywiście rzeczywistość okazała się nieco inna. Sytuacja polityczna Nostrii nie jest najlepsza. Wojna domowa to tylko kwestia czasu.

Gry darmowe pozwalają nam wcielić się w skórę wielu różnych bohaterów. W przypadku King’s Bounty 2 możemy kierować aż trzema różnymi postaciami. Każda z nich posiada zupełnie inne motywy, cele, a także umiejętności. Oczywiście podczas rozgrywki stale kształtujemy naszych bohaterów. Możemy rozwijać ich zdolności, dzięki czemu podjęte działania niosą za sobą oczekiwane skutki.

Twórcy opisywanej produkcji zapewnili nam wysoki poziom swobody. Mamy bezpośredni wpływ na to, jak będzie przebiegać akcja. Podejmowane decyzje powinny być dokładnie przemyślane. Nawet najdrobniejsza pomyłka może negatywnie wpłynąć na reputację sterowanej postaci. Inne ciekawe gry strategiczne znajdziesz tutaj.

Walki turowe

W opisywanej produkcji musimy brać udział w walkach turowych. Naszymi przeciwnikami będą nie tylko ludzie, ale również rozmaite stwory np. elfy. Plusem jest zaawansowany system walk. Istotne jest jednak to, aby wykazać się sporą zręcznością.

Musimy sprawnie reagować na ciosy wymierzone przez przeciwnika. W innym przypadku odniesiemy porażkę. Do dyspozycji mamy bogaty arsenał broni.

King’s Bounty 2 Pobierz za darmo na PC

King's Bounty II download

Wymagania Sprzętowe King’s Bounty II:

Procesor: Quad Core 2.5 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 1280 MB GeForce GTX 470 / 2 GB Radeon HD 6870
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

  • Pełna Wersja King’s Bounty II Crack Chomikuj
  • Free Download King’s Bounty 2 Torrent Darkw
  • Gra King’s Bounty II do pobrania na komputer
  • Codex King’s Bounty II free Download

Zostaw komentarz