Need for Speed Heat Download PC

Need for Speed Heat to kolejna część popularnej serii gier wyścigowych. W ciągu dnia możemy sprawdzić swoje umiejętności w oficjalnych wyścigach Speedhunters Showdown. W nocy możemy zaznać adrenaliny w nielegalnych pościgach. Opisywana gra została wyprodukowana przez Ghost Games. Wydawcą jest studio Electronic Arts. Została ona udostępniona na takie platformy, jak PC, PS4, XONE.

Need for Speed Heat Pobierz Pełna Wersja PC

NFS Heat Download

Legalne i nielegalne wyścigi

Lubisz szybką jazdę? Pobierz NFS Heat Download i przekonaj się, jak poradzisz sobie w starciu z mistrzami kierownicy. W tej części gry mamy do dyspozycji nie tylko nielegalne wyścigi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w legalnych mistrzostwach. Trzeba jednak pamiętać, że w tym przypadku musimy przestrzegać wszystkich obowiązujących zasad.

Akcja opisywanej gry toczy się w miasteczku przypominającym Miami. Nosi ono nazwę Palm City. Naszym głównym zadaniem jest rozwój umiejętności kierowanej postaci. Nasz bohater bierze udział zarówno w wyścigach oficjalnych, jak i tych toczących się pod osłoną nocy. Należy pamiętać, że to właśnie my decydujemy o tym, jak potoczy się jego kariera.

Każdy wygrany wyścig pozytywnie wpływa na reputację. Możemy zdobyć szacunek lokalnej społeczności, a także innych zawodników. Porażka sprawi, że wiele osób się od nas odwróci. Trzeba również dodać, że im więcej zwycięstw, tym więcej pieniędzy. Gotówkę możemy wykorzystać na np. usprawnienie auta. Zobacz też inne świetne gry wyścigowe za darmo.

Uwaga na policję

Wspomniane miasto patroluje policja. Właśnie dlatego nielegalne wyścigi niosą za sobą wielkie ryzyko. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaniemy schwytani przez stróżów prawa. Oczywiście należy zrobić wszystko, aby tego uniknąć. Kara za łamanie przepisów może być bardzo dotkliwa.

Need for Speed Heat Gry darmowe to rozbudowana akcja, dzięki której nie można się nudzić. Skorumpowana policja zrobi wszystko, aby złapać kierowców biorących udział w nocnych wyścigach. Trzeba wspomnieć, że gliniarze mają do dyspozycji nie tylko standardowe samochody, ale również pojazdy opancerzone, czy też helikoptery. Musimy zachować wyjątkową czujność oraz ostrożność.

Tuning auta

Auto, którym się poruszamy posiada tzw. pasek życia. Ulega on osłabieniu w ciągu jazdy. Każde uderzenie (np. w inny pojazd) negatywnie wpływa na stan naszego wozu. Może zdarzyć się tak, że zostanie on unieruchomiony w najmniej oczekiwanym momencie.

Ważnym elementem opisywanej gry jest możliwość modyfikacji pojazdu. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby gromadzić punkty reputacji. Za ich pomocą możemy odblokować nowe poziomy tuningu. Z pewnością uda nam się stworzyć maszynę, która będzie w pełni zgodna z osobistymi preferencjami.

NFS / Need for Speed Heat Download za darmo

Need for Speed Heat Pobierz

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6300 3.9 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

  • Pełna Wersja NFS Heat Torrents Chomikuj
  • Free Download Need for Speed Heat Cracked
  • Pebx NFS Heat Pobierz na komputer
  • Gra PC NFS Heat free Download

Zostaw komentarz