Ori and the Will of the Wisps Download

Pobierz Ori and the Will of the Wisps to druga odsłona serii platformowych gier zręcznościowych. Jest ona utrzymana w klimacie fantasy. Opisywany tytuł został wyprodukowany przez Moon Studios. Wydawcą jest studio Xbox Game Studios / Microsoft Studios. Produkcja dostępna jest na platformę PC oraz XONE. Podczas zabawy wcielamy się w rolę tytułowego ducha o imieniu Ori.

Ori and the Will of the Wisps Pobierz za darmo

Ori and the Will of the Wisps download

Opuszczenie lasu Nibel

Poszukujesz wciągającej platformówki, która utrzymana jest w nieco mrocznym klimacie? Pobierz gre Ori and the Will of the Wisps Download i stań się młodym duchem, który pragnie odkryć sens swojego jestestwa. Decyduje się on opuścić las Nibel, który stanowi dla niego pewnego rodzaju ostoje. Przemierzając rozległe lokacje musimy pamiętać, że czeka tutaj na nas wiele niebezpieczeństw.

Eksploracja otoczenia nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Liczne zasadzki i pułapki sprawiają, że musimy wykazać się nie lada zręcznością. Warto wspomnieć, że pojedyncze lokacje tworzą spójną całość. Oznacza to, że wraz z rozwojem akcji otoczenie staje się coraz większe. Przypomina ono nieco labirynt.

Nie do każdej lokacji dostaniemy się natychmiast. Wiele miejsc wymaga odblokowania poprzez właściwe rozwiązanie zagadki środowiskowej. Przygotowane łamigłówki cechują się zróżnicowanym poziomem trudności. Trzeba również wspomnieć o konieczności odnalezienia określonej broni, czy też zaklęcia. Bez tego nie będziemy mogli przejść dalej.

Duchowe odłamki

Darmowe gry to doskonały sposób na to, aby odstresować się po ciężkim dniu. Druga część serii Will of the Wisps różni się nieco od pierwowzoru. Przede wszystkim nie rozwijamy tutaj umiejętności naszego duszka. Nowością są tzw. duchowe odłamki. To one kształtują osobowość naszej postaci, a także bezpośrednio wpływają na poziom jej umiejętności.

Wybieramy „odłamki”, czyli cechy kierowanego bohatera. Możemy je rozwijać podczas rozgrywki. Pamiętajmy jednak o tym, że ich liczba jest ograniczona. Kolejną zmianą jest odświeżony system walki. Potyczki stały się o wiele bardziej angażujące. Z tego względu wymagają one od gracza zdolności manualnych. Ważne jest to, aby reagować szybko na pojawiające się zagrożenia. Sprawdź też inne gry zręcznościowe do pobrania.

Potężni bossowie

Na naszej drodze staną nie tylko przeciwnicy, których zgładzenie nie będzie zbyt trudne. Prawdziwym wyzwaniem jest pojedynek z bossem, który jest znacznie potężniejszy niż powszechnie spotykani oponenci. Potencjał bojowy Oriego stale się rozwija. Zdobywając nowe doświadczenia możemy kształtować jego umiejętności.

Starcie z bossem wymaga stosowania zaawansowanych czarów, a także magicznych ataków. Tylko wtedy uda nam się skutecznie zgładzić przeciwnika. Zarówno pierwsza, jak i druga część serii cechuje się podwyższonym poziomem trudności.

Tryb fabularny urozmaicony jest przerywnikami, czyli zadaniami na czas. Im szybciej je zrealizujemy, tym lepiej. Ponadto wynik można udostępnić w sieci. Opisywany tytuł oferuje nam wyłączenie tryb single player, czyli grę w pojedynkę. Grafika jest dwuwymiarowa, a zarazem wysokojakościowa. Zadbano tutaj o najdrobniejsze detale.

Ori and the Will of the Wisps Download – Pełna Wersja PC

Ori and the Will of the Wisps pobierz

  • Free Download Will of the Wisps torrent darkw
  • Pobierz Ori Will of the Wisps Crack chomikuj
  • Pełna Wersja gry Ori na komputer
  • CODEX Ori Will of the Wisps free Download

Zostaw komentarz