Pathologic 2 Download Pełna Wersja

Pathologic 2 to gra przygodowa z elementami detektywistycznymi. Z pewnością zadowoli ona osoby, które lubią niewyjaśnione zagadki i łamigłówki wymagające logicznego myślenia. Została ona wyprodukowana przez Ice-Pick Lodge. Wydawcą jest studio tinyBuild Games. Opisywana produkcja została udostępniona na takie platformy, jak PC, XONE, PS4. Na uwagę zasługuje fakt, że znajdziemy tutaj wiele elementów zręcznościowych, które urozmaicają rozgrywkę.

Pathologic 2 Pobierz grę za darmo

Pathologic 2 download

Zagubione miasteczko

Masz ochotę przenieść się do zagubionego miasteczka, które kryje wiele niespodzianek? Pobierz Pathologic 2 Download i zrób wszystko, aby zapobiec katastrofie. Głównym bohaterem jest tutaj młody chirurg Artemi Burakh. Udaje się on do miasteczka zwanego „miastem na rzece Gorthan” na prośbę swojego ojca. Przeczuwa on, że wkrótce zdarzy się tutaj coś złego, co przyniesie wiele negatywnych zjawisk.

Gry darmowe gwarantują dynamicznie zmieniającą się akcję. Kierowana przez nas postać wysiada z pociągu – niestety najbliżsi nie przyszli go przywitać. Artemi zamiast rodziny zastaje napastników, którzy wymierzają mu bezwzględne ciosy. To właśnie wtedy dowiadujemy się okrutnej prawdy. Ojciec naszego bohatera został zamordowany. Ponadto w miasteczku panują zamieszki. Okazuje się, że mieszkańcy chcą znaleźć i ukarać sprawcę morderstwa ich lokalnego lekarza.

Kolejnym problemem jest zaraza, która rozprzestrzenia się z bliżej nieznanych powodów. Doprowadziła ona już do śmierci wielu osób. Nasz bohater musi więc nie tylko znaleźć sprawcę zabójstwa swojego ojca, ale również znaleźć źródło śmiertelnych zarazków. Jeśli kochasz gry przygodowe sprawdź też inne gry znajdujące się w tej kategorii.

Toksyczne powietrze

Wspomniana zaraza rozprzestrzenia się w powietrzu. Zaczyna ono być toksyczne. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie dojdzie do śmierci wszystkich osób zamieszkujących ten obszar. Na rozwiązanie tajemniczej sprawy mamy jedynie 12 dni. Nie jest to proste i przyjemne zadanie.

Na uwagę zasługuje fakt, że rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Należy dodać, że świat jest nieograniczony. Możemy więc poruszać się po nim całkiem swobodnie. Ważne jest to, aby zwracać uwagę nawet na najmniejsze szczegóły.

Zarządzanie zasobami

Ciekawym jest, że nasza postać posiada zwyczajne potrzeby. Z tego powodu musimy zadbać o m.in. pożywienie, czy też wypoczynek. W innym przypadku kierowany przez nas bohater stanie się wyczerpany i niezdolny do dalszej pracy.

Duże znaczenie mają również zasoby, które gromadzimy podczas rozgrywki. Ważne jest to, aby zarządzać nimi w sposób racjonalny. Nie należy dopuścić do zbyt szybkiego zużycia.

Pathologic 2 Download Pełna Wersja PC

Pathologic 2 pobierz

Zawiera dodatki DLC: Marble Nest.

Wymagania Sprzętowe Pathologic 2 PC:

Procesor: Intel Core i3 / AMD Ryzen 5
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
Miejsce na dysku: 25 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

  • Ściągnij Pathologic 2 Torrent Chomikuj
  • Pełna Wersja Pathologic 2 Crack darkw
  • free Download Pathologic Remake gra PC
  • na komputer Pathologic 2 free Download

Zostaw komentarz