Planet Zoo Download gra za darmo

Pobierz Planet Zoo to gra strategiczno-ekonomiczna, która z pewnością zachwyci wszystkich miłośników zwierząt. Jest to produkcja, która została wykonana z troską o najmniejsze detale. Na pochwałę zasługuje szczególnie realistyczna oprawa graficzna. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Frontier Developments. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę PC.

Planet Zoo Pobierz – Pełna Wersja PC

Planet Zoo download

Zarządzenie ogrodem zoologicznym

Chciałbyś zostać managerem zoo? Pobierz gre Planet Zoo Download i zarządzaj przepięknym ogrodem zoologicznym. Warto wspomnieć, że jest to produkcja, która nieco przypomina inną grę tego producenta. W Planet Coaster odpowiadaliśmy jednak za park rozrywki. W tym przypadku duży nacisk położono na odwzorowanie cech charakterystycznych poszczególnych gatunków zwierząt.

Każdy wybieg musimy zostać w stu procentach przystosowany do potrzeb danego zwierzęcia. Oczywiście niezbędna wiedza jest nam udzielana. Do dyspozycji mamy zaawansowane zestawy statystyk, z których należy korzystać. To właśnie tam znajdziemy potrzebne informacje, co ułatwi nam proces budowy.

Wybiegi dla dzikich zwierząt muszą spełniać szereg rygorystycznych norm. Naszym zadaniem jest to, aby zapewnić im komfortowe warunki, które będą maksymalnie zbliżone do środowiska naturalnego. Liczy się tutaj nie tylko miejsce odpoczynku, ale nawet roślinność, czy też ukształtowanie terenu.

Wygoda odwiedzających

Zwierzęta znajdujące się w ogrodzie zoologicznym powinny zostać postawione na pierwszym miejscu, jednak nie zapominajmy, że wrażenia gości również są ważne. Jeśli zaprojektujemy obiekt w niewłaściwy sposób, to nie będzie się cieszył zbyt dużym zainteresowaniem. Nie zapominajmy, że to właśnie goście pozostawiają gotówkę potrzebną do modernizacji.

Wystrój zoo ma wielki wpływ na odczucia gości. Darmowe gry pozwalają nam stworzyć obiekt swoich marzeń. Podczas projektowania możemy liczyć na wysoki poziom swobody. Ograniczeniem może okazać się jednak zbyt mała ilość środków finansowych. Zarządzany przez nas ogród zoologiczny powinien stale się rozwijać.

Koszty utrzymania zoo również wpływają na naszą kondycję finansową. Należy myśleć strategicznie, gdyż w innym przypadku nasz biznes szybko upadnie. Każda błędna decyzja może sporo kosztować. Nie działajmy zbyt pochopnie. Zobacz też inne gry strategiczno symulacyjne tutaj.

Charakter zwierząt w Planet Zoo

Niewątpliwym atutem jest fakt, że twórcy zadbali o to, aby zwierzęta zostały przedstawione w sposób realistyczny. Możemy tutaj spotkać m.in. lwy, żyrafy, hipopotamy, słonie, niedźwiedzie, a także wiele innych. Oczywiście każdy gatunek posiada zupełnie inne potrzeby oraz wymagania. Ponadto każdy zwierzak posiada indywidualne cechy charakteru.

Priorytetem jest to, aby kondycja zwierząt znajdowała się na najwyższym poziomie. Nie możemy dopuścić do spadku ich dobrego samopoczucia. Ważne są nie tylko warunki życia, ale również opieka weterynaryjna, czy też serwowane pożywienie. Musimy bacznie obserwować mieszkańców prowadzonego przez nas zoo.

Warto wspomnieć, że zwierzęta mogą zdechnąć z wielu różnych powodów. Nie zawsze jest to skutek naszego zaniedbania. Często umierają one ze starości. Trzeba dodać, że twórcy gry wprowadzili system zmiennej pogody.

Planet Zoo Download gra na komputer PC

Planet Zoo pobierz gre

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 / Radeon R9 270X
Miejsce na dysku: 16 GB HDD
System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

  • Gdzie pobrać Planet Zoo? torrent chomikuj
  • free Download Planet Zoo crack darkw
  • Pełna Wersja Planet Zoo gry za darmo
  • Codex Planet Zoo free Download

Zostaw komentarz