RDR2 – Red Dead Redemption 2 PC Pobierz

RDR2 / Red Dead Redemption 2 jest typową grą akcji, która przenosi nas do niezwykłego, otwartego świata. Pozycja ta została udostępniona na wielu różnych platformach sprzętowych, w tym PS4 i XONE. Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich PC-towców! Red Dead Redemption 2 już jest również w wersji na komputery osobiste. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Rockstar Games. Ma ono w swoim dorobku takie tytuły jak Bully, Grand Theft Auto i Max Payne 3.

Red Dead Redemption 2 Download – Pełna Wersja PC

RDR2 pobierz grę na PC

Ogólna charakterystyka gry

Red Dead Redemption 2 to – wbrew nazwie – trzecia odsłona popularnej, westernowej serii Red Dead. Gra przenosi nas do roku 1899 a więc do lat poprzedzających wydarzenia z poprzednich odsłon (Revolver i Redemption). W Red Dead Redemption 2 ponownie wcielamy się w rolę członków gangu Dutch van der Lindego. Tym razem jednak, rozgrywka będzie się opierać głównie na poczynaniach jego protagonisty: Arthura Morgana.

Fabuła gry RDR2
Osoba ta, będąca jednocześnie prawą ręką Lindego, będzie musiała zmierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale również z samym sobą. Postać Morgana będzie więc musiała wybierać pomiędzy własnymi ideałami a lojalnością wobec Lindego. Każda z podjętych przezeń decyzji będzie kształtować jego zachowanie, co będzie miało wpływ na finalny obraz postaci.

Słów kilka o mechanice

Red Dead Redemption 2 to gra niezwykła. I to nie tylko w kontekście złożoności fabuły, ale – przede wszystkim – jeśli chodzi o mechanikę gry.

Świat w RDR2 PC ukazany jest w zza głównego bohatera (narracja TPP). Porusza się on po bardzo rozległym (i dopracowanym!) świecie. Nie brakuje tu pięknych pejzaży i wielu innych, bogatych wytworów natury. Na uwagę zasługują również miasta. Zamieszkujący je ludzie funkcjonują w sposób nieliniowy, co z pewnością jest poważnym atutem gry.

Podczas rozgrywki przyjdzie nam mieszkać w… obozie. Każdy z członków naszego zespołu ma swoje, określone zadanie. Naszym zadaniem (oprócz walki i dbania o zapasy) będzie również dbanie o morale całej grupy. Rola Morgana okaże się tu wyjątkowo istotna. W trakcie trwania gry będziemy też wchodzić w interakcję z wieloma postaciami neutralnymi. Ich stosunek do nas będzie uzależniony od naszego zachowania.

Struktura rozgrywki Red Dead Redemption 2

Rozgrywkę w RDR2 można podzielić na kilka ważnych elementów.

Pierwszym, a zarazem najważniejszym z nich są zadania fabularne, które są stałą i niezmienną częścią gry. Oprócz tego Arthur Morgan będzie musiał wypełnić szereg zadań pobocznych. Co ciekawe, niektóre z nich będą uzależnione od reputacji naszej grupy i… pory dnia. Realizowane przez nas zadania mają bardzo złożony charakter. Oprócz typowego zaopatrzenia „bandy”, naszym zadaniem będzie też planowanie. Jest to szczególnie istotny element Red Dead Redemption II Download, gdyż – po części – jest to też gra strategiczna. Podpowiemy, że chodzi tu o planowanie ataków na bank.

Ciekawostki o grze

Red Dead Redemption 2 PC to gra wyjątkowa, która w istotny sposób różni się od wielu innych, podobnych produkcji.

1. RDR2 to niezwykła gra na komputer. Jednym z istotnych elementów rozgrywki jest tu bowiem… specyficzna relacja, łącząca Morgana z koniem. To od naszego głównego bohatera zależy, czy wierzchowiec będzie dzielny, czy też lękliwy. Jego zachowanie będzie bardzo istotne zwłaszcza podczas walki, bądź w trakcie spotkań z łowną zwierzyną.

2. Arthur Morgan może w trakcie walki wykorzystywać pistolety, strzelby, a nawet łuki. Posiadana przez niego broń może być dodatkowo personalizowana. Co ważne, będzie to miało wpływ na jej celność i szybkostrzelność. Choć w bezpośredniej walce sprawdza się tu zwłaszcza broń palna, to w polowaniach łuki są niezastąpione. Owszem, nie są one tak skuteczne, jak strzelba, ale jednocześnie pozwalają na znacznie cichszy i bardziej dyskretny atak.

3. Upolowane zwierzęta nie są nam „dane” na zawsze. Polując, zawsze musimy zwracać uwagę na ich stopniowy rozkład. Nawiasem mówiąc, w Red Dead Redemption 2 aspekt ten jest ukazany dość realistycznie.

4. Tryb Dead Eye to kolejna nowość, która pojawia się w tej niezwykłej grze. Mowa tutaj o możliwości spowolnienia biegu czasu, w celu lepszego wycelowania posiadanej przez Morgana broni. Taktyka ta sprawdza się zwłaszcza podczas walki z wieloma przeciwnikami jednocześnie.

Szata graficzna – personalizowany element gry

Zaletą RDR2 za darmo jest rozbudowana szata graficzna. Detale świata przedstawionego ukazane są z bardzo dużą dokładnością. Nie należy też zapominać o możliwości ustawiania szaty graficznej według własnych potrzeb. Dzięki tej funkcji możemy zrezygnować np. z niewielkiej mapy, bądź innych elementów interfejsu użytkownika. Gra jest dostępna zarówno w wersji single, jak i multi. Ten drugi wariant nosi nazwę Red Dead Online. Charakteryzuje się on jeszcze bardziej złożoną rozgrywką i w pełni otwartym światem.

Podsumowanie

Jeśli lubisz klasyczne gry westernowe, koniecznie pobierz na swój komputer grę Red Dead Redemption 2. Jest to pozycja wciągająca, która wyróżnia się rozbudowanym, otwartym światem. To jednak nie wszystko. Gwarantujemy Ci, że wykonując download tej gry, z pewnością zapomnisz o wielu innych, podobnych produkcjach, w które grałeś wcześniej.

Red Dead Redemption 2 / RDR2 Pobierz za darmo na PC

Red Dead Redemption 2 Download PC

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280
Miejsce na dysku: 150 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit

  • Pełna Wersja Red Dead Redemption II Torrent
  • Free Download RDR2 Cracked Chomikuj
  • darkw Red Dead Redemption 2 free Download
  • Gra na komputer PC RDR2 do pobrania za darmo

Zostaw komentarz