Red Dead Redemption / RDR Pobierz PC

Red Dead Redemption to gra akcji z elementami TPP. Warto wiedzieć, że jest to druga część produkcji o nazwie Red Dead Revolver. Opisywany tytuł z pewnością zadowoli miłośników westernu. Gra została wyprodukowana oraz wydana przez Rockstar Games. Polskim wydawcą jest Cenega S.A. Produkcja dostępna jest na takie platformy, jak X360, PS3 (oraz nieoficjalny emulator konsoli, a więc gra dostępna poniżej działa na komputerach PC).

RDR / Red Dead Redemption Download

Pełna Wersja gry na PC + Emulator = instalujesz/grasz!

Red Dead Redemption Pobierz

Podróż na Dziki Zachód

Jak już wspomniano opisywana gra jest drugą odsłoną serii. Trzeba jednak podkreślić, że fabuła nie jest w żaden sposób powiązana z poprzednią częścią. Mamy do czynienia z niezależną produkcją. Plusem jest niebanalna, a zarazem wciągająca fabuła. Darmowe gry gwarantują wiele godzin fantastycznej rozrywki.

Masz ochotę wybrać się na Dziki Zachód? Pobierz Red Dead Redemption Download i poczuj się niczym prawdziwy bohater westernu. Głównym bohaterem jest John Marston. Życie na prerii nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Wielkimi krokami nadciąga uprzemysłowienie wioski. Rząd coraz częściej składa niezapowiedziane wizyty, co niepokoi mieszkańców.

Wszystko wskazuje na to, że era rewolwerowców chyli się ku upadkowi. Rząd robi wszystko, aby poskromić rewolwerowców. Podczas rozgrywki warto jest zwrócić uwagę na krajobrazy. Zapierają one dech w piersiach. Wysokiej klasy oprawa graficzna obfituje w detale – z pewnością usatysfakcjonuje to nawet najbardziej wymagających.

Misje główne oraz poboczne

Podczas rozgrywki musimy wykonywać powierzone nam zadania. Mowa tutaj nie tylko o misjach głównych, ale również wątkach pobocznych. Oczywiście nie zawsze będzie łatwo. Trzeba uzbroić się w ostrożność, ponieważ relatywnie łatwo jest stracić życie. Pojedynek na broń może zakończyć się tragicznie. Jest on jednak wyjątkowym widowiskiem.

Na specjalną uwagę zasługują również gonitwy za rozpędzonym dyliżansem. To prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią silne emocje oraz dynamicznie zmieniającą się akcję. Plusem jest duża swoboda rozgrywki. Świat jest otwarty, a więc możemy przemieszczać się między lokacjami. Więcej gier akcji znajdziesz tutaj.

Walka o przetrwanie

Nie łatwo przetrwać na dzikim zachodzie. Dzikie środowisko nie sprzyja kierowanej przez nas postaci. Musimy mieć oczy dookoła głowy – nie zapominajmy o niebezpieczeństwach, które kryją się w najmniejszych zakamarkach. Ponadto na naszej drodze stanie wiele groźnych postaci. Niektóre z nich są niezwykle ciekawe.

Po broń przypiętą do pasa nie należy sięgać zbyt szybko. Czasami warto jest porozmawiać z napotkanymi osobami. Być może mają one do przekazana nam coś, co nas zainteresuje i pomoże zrealizować zadanie.

Red Dead Redemption Pobierz grę za darmo

Zawiera dodatek DLC: Undead Nightmare

Red Dead Redemption Download

Wymagania Sprzętowe RDR1:

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista/7(SP1)/8/8.1 64-bit

  • Pełna Wersja Red Dead Redemption do pobrania
  • Torrents Red Dead Redemption free Download PC
  • Pobierz RDR crack za darmo na komputer
  • GRA PC Red Dead Redemption Pobierz za darmo

Zostaw komentarz