Sniper: Ghost Warrior Contracts Pobierz PC

Do pobrania Sniper: Ghost Warrior Contracts to już czwarta część serii gier akcji z elementami FPS. Opisywana strzelanka została wyprodukowana oraz wydana przez studio CI Games / City Interactive. Dostępna jest na takie platformy, jak PC, XONE, PS4. Akcja toczy się na Syberii. To właśnie tutaj zostaliśmy wysłani w celu zrealizowania misji. Wcielamy się w skórę strzelca wyborowego.

Sniper: Ghost Warrior Contracts Download – Pełna Wersja PC

Sniper: Ghost Warrior Contracts pobierz

Podróż do niedalekiej przyszłości

Chcesz wziąć udział w walce o prawdziwą niepodległość Syberii? Pobierz gre Sniper: Ghost Warrior Contracts Download i stań się członkiem ruchu oporu. Syberia odzyskała niepodległość, jednak nowe władze starają się podporządkować społeczeństwo. Musimy temu zapobiec.

Kierowana przez nas postać o imieniu Seeker staje się ważnym członkiem grupy partyzantów. Musimy zgładzić najbogatszych, w rękach których znajduje się władza. Działamy jako bezwzględny snajper, który musi zrealizować powierzone zadania. Nie tylko zabijemy wyznaczone osoby, ale również gromadzimy konkretne przedmioty.

Darmowe gry wymagają nie lada sprytu. Oczywistym jest, że pokonanie ogromnej liczby przeciwników nie jest łatwe. Właśnie dlatego nasza postać musi działać po cichu. Najlepiej atakować jest z ukrycia, tak aby wróg nie zorientował się. W innym przypadku do Seeker może stracić życie. W opisywanej produkcji dużą rolę odgrywa skradanie.

Półotwarte lokacje

W Sniper: Ghost Warrior Contracts nie mamy do dyspozycji otwartego świata. Dla niektórych może być to nieznacznym minusem. Lokacje są półotwarte, przez co nie skupiamy się na eksploracji terenów, a realizacji misji. Twórcy przygotowali dla nas nie tylko zadania główne, ale również poboczne. Ich stopień zaawansowania jest różnorodny, a więc nie ma tutaj ani chwili na nudę.

Mniejsza mapa nie narzuca zbyt dużej ilości ograniczeń. Rozgrywka zapewnia wysoki poziom swobody. Należy zaznaczyć, że za każdym razem przebiega ona nieco inaczej. Wynika to z faktu, że zadania możemy realizować w dowolnej kolejności. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie istnieje jeden skuteczny sposób na ich wykonanie. Możemy eksperymentować – ważne jest, aby sprawnie osiągnąć zamierzony cel. Sprawdź też inną świetną strzelankę Red Dead Redemption 2 do pobrania.

Premie za misje dodatkowe

Nasz bohater podpisuje kontrakty, które gwarantują mu pewne pieniądze. Za misje poboczne również otrzymujemy premie. Im więcej ich zrealizujemy, tym lepiej. Dodatkowe fundusze bezpośrednio wpływają na wynik końcowy rozgrywki.

Trzeba dodać, że do każdego kontraktu można podejść wielokrotnie, a tym samym zarobić więcej pieniędzy. Jest to również wielka frajda dla gracza, który może wykorzystać różne metody wykonania zadania. Gotówka jest nam potrzebna do tego, aby rozwijać sterowaną postać. Możemy wydać ją na nową broń, czy też rozmaite akcesoria, które wykorzystywane są podczas walki.

Dostępne są dwa tryby rozgrywki, czyli single oraz multiplayer. Zabawa wieloosobowa odgrywa się za pośrednictwem internetu. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to przypomina ona poprzednie części gry. Nie wprowadzono tutaj zbyt dużych zmian. Plusem jest podwyższona wydajność, dzięki czemu czas ładowania jest znacznie krótszy.

Sniper: Ghost Warrior Contracts Pobierz za darmo

Sniper: Ghost Warrior Contracts download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pełna Wersja Ghost Warrior Contracts torrent darkw
  • free Download Sniper Ghost Warrior Contracts cracked chomikuj
  • Pobierz Sniper: Ghost Warrior Contracts na komputer PC
  • CODEX Ghost Warrior Contracts free Download

Zostaw komentarz