Star Wars Jedi Fallen Order Download PC

Pobierz Star Wars Jedi Fallen Order to świetnie znana gra przygodowa z elementami TPP. Głównym bohaterem jest Cal, czyli młody Jedi. Naszym głównym celem jest ucieczka przez groźnymi agentami Imperium. Opisywany tytuł został wyprodukowany przez Respawn Entertainment. Wydawcą jest studio Electronic Arts. Produkcja została udostępniona na takie platformy, jak PC, XONE, PS4.

Star Wars Jedi Fallen Order Download za darmo PC

Star Wars Jedi Fallen Order pobierz

Walka o przetrwanie

Masz ochotę wcielić się w skórę prawdziwego Jedi? Pobierz Star Wars Jedi: Fallen Order Download i zrób wszystko, aby agenci Imperium nie zorientowali się, kim naprawdę jest główny bohater. Musimy zrobić wszystko, aby ukryć swoją przeszłość przez żołnierzami Imperium Galaktycznego. To walka o przetrwanie, która wymaga ostrożności oraz opanowania.

Wyżej wspomnieni agenci działają na rozkaz wydany przez imperatora Palpatine. Głównym ich celem jest zgładzenie wszystkich żyjących Jedi. Przemierzają oni przestrzeń kosmiczną po to, aby ich odnaleźć, a następnie wyeliminować. Sterowana przez nas postać znajduje się na planecie o nazwie Bracca. Na co dzień zajmuje się on demontażem okrętów, które brały udział podczas Wojen Klonów.

Niestety Cal musi poszukać schronienia w innym zakątku galaktyki. Na jego trop wpadła bezwzględna agenta Imperium Galaktycznego. Jedynym ratunkiem jest ucieczka. Nasz bohater niespodziewanie znajduje sprzymierzeńców, którzy pomagają mu zmienić miejsce pobytu. Świetną grą akcji jest Red Dead Redemption 2 na PC do pobrania.

Miecz Świetlny

Gry darmowe wymagają sporej zręczności. Nasz bohater niejednokrotnie będzie musiał stanąć oko w oko z wrogiem. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby dobrze władać bronią. Miecz Świetlny zapewnia spektakularne bitwy, które są nie tylko brutalne, ale również widowiskowe.

Trzeba wiedzieć, że wyżej wspomniana broń rozwija się wraz z bohaterem. Możemy modyfikować posiadany Miecz Świetlny. Im wyższe będą nasze umiejętności, tym większa będzie jego moc. Obrona przed przeciwnikami stanie się więc skuteczniejsza.

Zwiastun Star Wars Jedi Upadły Zakon

Unikanie walki

Walka nie zawsze jest dobrym pomysłem. Pamiętajmy, że możemy trafić na potężnego przeciwnika, którego zgładzenie będzie prawdziwym wyzwaniem. Spryt jest mile widziany. Możemy atakować wroga z ukrycia. W ten sposób zmniejszymy prawdopodobieństwo przegranej.

Jeśli tylko możemy, to unikajmy walki. Czasami rozsądniej jest pozostać niezauważonym. Nie należy zapominać, że nasz bohater również ulega osłabieniu. Opisywana gra dostępna jest wyłącznie w trybie single player. Twórcy nie przewidzieli rozgrywki wieloosobowej, co dla wielu fanów serii jest sporym minusem. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

Star Wars Jedi Upadły Zakon Pobierz Pełna Wersja

Star Wars Jedi Fallen Order download

 

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750
Miejsce na dysku: 55 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Free Download Star Wars Jedi Fallen Order Cracked Pebx
  • Pobierz Star Wars Jedi Upadły Zakon Torrent Chomikuj
  • Pełna wersja Star Wars Jedi Upadły Zakon na komputer
  • Codex Star Wars Jedi Fallen Order free Download

Zostaw komentarz