Terminator Resistance za darmo Download

Terminator Resistance to gra akcji z elementami FPS. Otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Opisywana produkcja została stworzona z myślą o miłośnikach klimatu science fiction. Producentem jest Teyon, a wydawcą Reef Entertainment. Polskim wydawcą jest studio Koch Media Poland. Gra dostępna jest na takie platformy, jak PC, PS4, XONE.

Terminator Resistance Pobierz w Pełnej Wersji PC

Terminator Resistance Download

Następstwa buntu maszyn

Chcesz przekonać się, jak bunt maszyn wpłynął na świat? Pobierz Terminator Resistance Download i przenieś się do pogrążonych w chaosie Stanów Zjednoczonych. Znajdujemy się kila lat przed wyjątkowym wydarzeniem – przeciwnicy ruchu oporu wysyłają w przeszłość elektronicznego mordercę, który ma za zadanie zgładzić Sarah Connor.

Wspomniana kobieta jest matką przewodniczącego ruchu oporu – Johna Connora. Wróg nie chce dopuścić do jego narodzin. Głównym bohaterem jest Jacob Rivers. Wcielamy się w skórę buntownika, który pragnie pokrzyżować plany przerażającym maszynom. Oczywiście nie będzie on działać sam. Możemy liczyć na wsparcie ocalałych sprzymierzeńców.

Gry darmowe rozwijają wyobraźnię. W opisywanej produkcji wyruszamy w dłużą podróż po zniszczonej Ameryce. Musimy zrobić wszystko, aby przerwać bunt maszyn. Nie mogą one przejąć władzy nad światem, gdyż skończy się to nieodwracalną katastrofą. Sprawdź też popularną serię strzelanek Call of Duty Modern Warfare 2019 do pobrania.

Rozległe lokacje

Akcja gry toczy się w wielu różnych lokacjach. Podczas wykonywania misji musimy kierować się mapą. Bardzo ważne są walki z potwornymi maszynami. Do dyspozycji mamy zarówno tradycyjną broń, jak i nowoczesne gadżety. Uważajmy jednak na przeciwników, którzy również posiadają spory zakres możliwości bojowych. Trzeba dodać, że broń możemy samodzielnie modyfikować, a nawet wytwarzać.

Podczas rozgrywki rozwijamy umiejętności głównego bohatera. Po pewnym czasie będzie on mógł stanąć oko w oko nawet z potężnym przeciwnikiem. Potyczki możemy toczyć w pojedynkę. Możemy również postawić na starcia grupowe – w takiej sytuacji pozostali uczestnicy sterowani są przed sztuczną inteligencję.

Konieczność regeneracji

Kierowana przez nas postać może ulec osłabieniu. Każdy cios stanowi zagrożenie dla życia. Właśnie dlatego należy zwrócić uwagę na to, co znajduje się w pobliżu. Szczególnie ważne są apteczki, które pozwalają przywrócić utraconą moc. Dzięki regeneracji możemy bez trudu powrócić do realizacji zadania.

Bossem maszyn są elektroniczni mordercy T-800. Ich pokonanie to wielkie wyzwanie. Wynika to z faktu, że wykazują one wysoką odporność na obrażenia. Opisywana gra dostępna jest wyłącznie w trybie single player.

Terminator Resistance Download – Gra za darmo!

Terminator Resistance pobierz

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1050 / 4 GB Radeon RX 560
Miejsce na dysku: 32 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pełna Wersja Terminator Resistance Torrent Exsite
  • Free Download Terminator Resistance Crack Chomikuj
  • Pobierz grę Terminator Resistance na Komputer PC
  • CODEX Terminator Resistance free Download

Zostaw komentarz