TES5 – The Elder Scrolls V Skyrim Download

The Elder Scrolls V Skyrim to świetnie znana gra akcji z elementami RPG. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez Bethesda Softworks. Polskim wydawcą jest studio Cenega S.A. Opisywana produkcja została udostępniona na takie platformy, jak PC, PS3, X360. Należy wspomnieć, że to już piąta odsłona popularnego cyklu. Nie brakuje w niej licznych nowości, które urozmaicają zabawę.

The Elder Scrolls V Skyrim Pobierz grę za darmo

The Elder Scrolls V Skyrim download

Kraina smoków

Marzysz o tym, aby przenieść się do świata, gdzie smoki żyją na ludzkiej planecie? Pobierz The Elder Scrolls V Skyrim Download i stań oko w oko z potężnymi stworami. W opisywanej grze wcielamy się w skórę łowcy smoków. Akcja toczy się dwieście lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Wszystko wskazuje na to, że przerażające potwory zostały skutecznie zgładzone.

Darmowe gry zapewniają niespodziewane zwroty akcji. Pewnego dnia kierowana przez nas postać znajduje charakterystyczne łuski, które mogą świadczyć o powrocie upiornych kreatur. Należy także wspomnieć o znakach, które pojawiły się w okolicy. Nie dają one żadnych wątpliwości. To bóg zagłady odwiedził naszą krainę – przyjął on formę smoka.

Naszym głównym celem jest walka ze smokami. Oczywiście wymaga ona sporej zręczności oraz umiejętności. Trzeba dodać, że każdy pokonany potwór gwarantuje nam tzw. Krzyki. To wyjątkowe umiejętności, dzięki którym możemy rozwijać sterowanego bohatera. Warunek jest jeden – bitwa musi zakończyć się sukcesem.

Siła ukrytych zdolności

Wyżej wspomniane Krzyki zapewniają nam szereg przydatnych zdolności. To właśnie nowe umiejętności zwiększają nasz potencjał bojowy. Dzięki nim odepchniemy przeciwnika ukrytą mocą. Możemy również wezwać pomoc, która jest niezbędna w przypadku starcia z groźnym przeciwnikiem. Zobacz też inne świetne gry RPG na PC.

Warto wiedzieć, że nowe umiejętności można zdobyć na wiele sposobów. Z pewnością warto jest obserwować otoczenie w TES V Skyrim. W podziemiach kryje się wiele obiektów, które rozwijają naszą postać. Im więcej zdolności uda nam się zdobyć, tym większa szansa na zdobycie wymarzonego celu.

Dynamiczny system walki

Opisywana gra rozpoczyna się od wykreowania własnej postaci. Mamy bezpośredni wpływ na cechu bohatera. Warto więc rozważnie je dobierać. Wraz z biegiem czasu stajemy się coraz potężniejsi. Nie należy jednak ignorować wroga. Im jesteśmy mocniejsi, tym silniejsi przeciwnicy staną nam na drodze.

Nowością jest dynamiczny system walki. To właśnie dzięki niemu wszelkie starcia są widowiskowe. Nie ma tutaj ani chwili na nudę. Plusem jest możliwość zwiedzania wielu ciekawych lokacji, które znacząco się od siebie różnią.

TES5 – The Elder Scrolls V Skyrim Download Pełna Wersja PC

The Elder Scrolls V Skyrim Pobierz grę

Wymagania Sprzętowe TES5 Skyrim:

Procesor: Core i5 2.6 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: 896 MB (GeForce GTX 260)
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

  • Free Download TES5 Skyrim Torrent
  • Pobierz The Elder Scrolls V Skyrim Crack PC
  • darkw TES 5 Skyrim za darmo na komputer
  • elamigos TES V Skyrim free Download

Zostaw komentarz