The Outer Worlds Download Pełna Wersja

Pobierz The Outer Worlds to gra RPG z elementami FPP. Z pewnością przypadnie ona do gustu graczom, którzy cenią sobie klimat science fiction. Opisywany tytuł został wyprodukowany przez Obsidian Entertainment. Wydawcą jest studio Private Division. Produkcja została udostępniona na takie platformy, jak PC, PS4, XONE, Switch. Dzięki grze możemy przenieść się w przyszłość. Akcja toczy się na futurystycznej planecie.

The Outer Worlds Pobierz za darmo

The Outer Worlds Download

Galaktyczna przygoda

Masz ochotę znaleźć się na ziemskiej kolonii? Pobierz The Outer Worlds Download i zmierz się z zupełnie nową rzeczywistością. Głównym bohaterem jest kolonista, który wybudził się po wieloletniej hibernacji. Oczywiście nie znajduje się w galaktyce sam. Ze snu wybudzają się również inni osadnicy, którzy nie mają pojęcia, co stało się przed wylądowaniem.

Okazało się, że statek kosmiczny, na którym znajdowała się sterowana przez nas postać stał się ofiarą spisku. Przed wylądowaniem krążył on w galaktyce. Został on pozbawiony opieki. Ważne jest to, aby dowiedzieć się prawdy. Wszystko wskazuje na to, że w intrydze wzięły udział największe światowe korporacje.

Twórcy pozostawili nam szerokie pole do popisu. Możemy samodzielnie kształtować rozgrywkę. Każde podjęte przez nas działanie ma bezpośredni wpływ na fabułę. Sprawia to, że nie możemy przewidzieć tego, jak zakończy się historia. Za każdym razem finał może być zupełnie inny.

Eksploracja otoczenia w The Outer Worlds

Gry darmowe dają nam wiele możliwości. W przypadku opisywanej gry możemy przemierzać różnorodne lokacje. Do dyspozycji mamy statek kosmiczny – jest on nie tylko środkiem transportu, ale również schronem. W przypadku dużego niebezpieczeństwa warto jest powrócić do bazy. Niektóre starcia lepiej omijać, gdyż mogą być one tragiczne w skutkach.

Na uwagę zasługuje fakt, że możemy udać się do stacji kosmicznych, czy też rozmaitych budynków wzniesionych w galaktyce. Czekają tam na nas liczne wskazówki, które ułatwią rozwikłanie zagadki. Należy więc bacznie obserwować eksplorowane otoczenie. Sprawdź też świetną grę RPG GreedFall do pobrania na PC.

Pojedynki w czasie rzeczywistym

Podczas rozgrywki niejednokrotnie będziemy toczyć pojedynki. Trzeba zaznaczyć, że mają one miejsce w czasie rzeczywistym. Twórcy zadbali o nowoczesny system walk. Starcia są wyjątkowo widowiskowe.Oczywiście wiele zależy od tego, na jakiego przeciwnika trafimy. Bezwzględnie należy zachować ostrożność.

Innowacyjna broń może pomóc nam osiągnąć przewagę. Ważne jest to, aby uzupełniać ekwipunek. To właśnie on ma ogromny wpływ na nasz potencjał bojowy. Rozwijajmy również umiejętności kierowanej postaci.

The Outer Worlds Download – Pełna Wersja PC

The Outer Worlds Pobierz

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i3-3225 3.3 GHz / AMD Phenom II X6 1100T 3.3 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 7850
Miejsce na dysku: 40 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit

  • Free Download The Outer Worlds Torrents Darkw
  • Pobierz The Outer Worlds Cracked Chomikuj
  • Pełna Wersja The Outer Worlds na komputer
  • CODEX Outer Worlds free Download exsite

Zostaw komentarz