The Sims 2 Download gra za darmo

The Sims 2 to zupełnie nowa odsłona popularnego symulatora życia. Gra została wyprodukowana przez EA Maxis / Maxis Software. Polskim oraz światowym wydawcą jest studio Electronic Arts. Opisywana produkcja została wydana na takie platformy, jak PC, GBA, PS2, XBOX, GCN, NDS, PSP. Druga generacja to przede wszystkim ulepszona grafika, która zapewnia zupełnie inne doznania.

The Sims 2 Pobierz grę w Pełnej Wersji PC

The Sims 2 pobierz za darmo

Rozbudowany kreator simów

Lubisz tworzyć wirtualne postacie? Pobierz The Sims 2 Download i stwórz sima, który będzie podobny do ciebie. W tym temacie panuje oczywiście pełna dowolność. Możemy stworzyć postać w różnym wieku – niemowlaka, dziecko, nastolatka, dorosłego, czy też seniora. Wybieramy spośród różnych ras, sylwetek, a także cech charakterystycznych.

Każdy sim może mieć zupełnie inną osobowość, co urozmaica rozgrywkę. W tej odsłonie gry można wybrać również, co będzie kręcić oraz odrzucać naszą postać. Warto wspomnieć o możliwości uzupełnienia biografii. Nie jest to jednak obowiązkowe. Osoby, które nie lubią tego typu kreatorów mogą wybrać gotowego sima.

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że mamy ogromny wpływ na to, jak będzie wyglądać sim. Wybieramy strój na różne okazje m.in. codzienny, wieczorowym, bieliznę, piżamę, czy też strój sportowy. Możemy wybrać niebanalną fryzurę, czy też biżuterię. Na uwagę zasługuje również makijaż. Nie brakuje szminek, cieni do oczu, tuszów do rzęs i innych niezbędnych kosmetyków.

Możliwość stworzenia własnej historii

Darmowe gry symulacyjne dają wiele możliwości. To od wyłącznie od nas zależy, jak potoczą się losy naszej wirtualnej rodziny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć singla. Być może z czasem pozna on swoją drugą połowę lub do końca życia będzie mieszkać sam. Podczas rozgrywki panuje pełna dowolność, a jedynym ograniczeniem jest własna fantazja.

Podobnie jak w pierwowzorze (The Sims 1) priorytetem jest to, aby zagwarantować simowi szczęście. Należy dbać o jego potrzeby fizyczne oraz emocjonalne. Nie należy doprowadzać do sytuacji kryzysowych. Może zdarzyć się tak, że sim „zwariuje”, a do jego drzwi zawita psychiatra.

Intuicyjny system budowy

Poprawiona grafika sprawia, że obiekty przypominają prawdziwe budynki. Można tutaj zaobserwować wiele detali m.in. cienie, czy też odbicia w lustrach. System budowy został zaprojektowany w taki sposób, aby rozgrywka przebiegała intuicyjnie.

Niewątpliwą zaletą jest szeroki wybór materiałów budowlanych, mebli, sprzętów, czy też akcesoriów. Możemy stworzyć rajski ogród z basenem, który będzie przepełniony efektownymi roślinami.

The Sims 2 Download – Wszystkie Dodatki DLC za darmo!

The Sims 2 download

Lista dodatków DLC: Kraina magii, Zwierzaki, Własny Biznes, Osiedlowe życie, Na Studiach, Cztery pory roku, Bezludna Wyspa, Czas wolny, Nocne Życie, Podróże, Rezydencje i ogrody, Moda z H&M, Zestaw Świąteczny, IKEA urządza dom, Rozrywka rodzinna – akcesoria, Impreza, Na święta, Kuchnia i łazienka – wystrój wnętrz, Szyk i elegancja – akcesoria, Młodzieżowy Styl, Apartment Pets.

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Pentium III 800 MHz
Pamięć: 512 MB RAM
Karta graficzna: 32MB (GeForce 2)
Miejsce na dysku: 3.5 GB HDD

  • Pełna Wersja The Sims 2 za darmo na PC kolekcja
  • Free Download The Sims 2 Torrents exsite
  • Chomikuj The Sims 2 Pobierz na komputer
  • dodatki DLC The Sims 2 free Download

Zostaw komentarz