The Sims 3 Download Pełna Wersja

The Sims 3 to trzecia odsłona symulatora życia, który cieszy się ogromną popularnością. Producentem jest EA Maxis / Maxis Software. Wydawcą jest studio Electronic Arts. Gra dostępna jest na takich platformach, jak PC, iOS, WP, NDS, X360, PS3, WII, AND, a także 3DS. Jest to obowiązkowa produkcja dla tych, którym przypadły do gustu poprzednie generacje (The Sims, The Sims 2).

The Sims 3 Pobierz grę za Darmo

The Sims 3 download free

Duży nacisk na osobowość

Masz ochotę stworzyć wirtualnego bandytę, czy też oszałamiająca piękność? Pobierz The Sims 3 Download i stwórz sima, który będzie jedyny w swoim ubraniu. Warto dodać, że producenci wprowadzili istotne zmiany. Ogromne znaczenie ma tutaj osobowość. Do wyboru jest około sto różnych cech – do każdej postaci można przypisać jedynie pięć.

Podczas tworzenia sima warto więc poważnie przemyśleć wybrane cechy charakteru. Mogą one mieć znaczący wpływ na jego losy. Oczywistym jest, że sim nieśmiały, a zarazem nietowarzyski będzie miał problemy z nawiązaniem bliższych relacji. Może czuć się on odrzucony przez otoczenie, co negatywnie wpłynie na pasek potrzeb.

Ważne jest to, aby wybrać, co sim będzie lubić, a co będzie go odrzucać. Dla przykładu – jeśli zaznaczymy, że kręcą go blond włosy, to będzie on czuł wyjątkową „chemię” do simów o tym kolorze włosów. Dzięki temu łatwiej o nawiązane przyjaźni, miłości, czy też romansu.

System marzeń

W poprzedniej odsłonie gry mieliśmy do czynienia z systemem pragnień. W tej wersji są one nazwane marzeniami. Na uwagę zasługuje fakt, że nie możemy przewidzieć, o czym będzie marzyć nasz sim. Po ujrzeniu na ulicy pięknej simki może on zacząć pragnąć rozmowy z nią, czy też randki. Jest to jedna z wielu sytuacji. Im więcej marzeń sima uda nam się spełnić, tym będzie on szczęśliwszy.

Warto wiedzieć, że marzenia sima dynamicznie się zmieniają. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie życia aktualnie się znajduje. Nie ma więc konieczności spełniania wszystkich pragnień. Nie ponosimy za to żadnych konsekwencji. Poprzednia odsłona serii The Sims 2 do pobrania z wszystkimi dodatkami.

Zaawansowany tryb kariery

Darmowe gry dają tak wiele możliwości, że nie można się nudzić. W przypadku The Sims 3 warto bliżej przyjrzeć się ścieżce kariery. Nie kończy się ona na zdobyciu dobrze płatnej posady. Należy zadbać o rozwój umiejętności, gdyż tylko wtedy można otrzymać awans.

W tej odsłonie to my decydujemy o tym, ile czasu spędzi sim w pracy. Zostanie po godzinach zwiększa szansę na premię. Trzeba jednak pamiętać o kontrolowaniu potrzeb. Może okazać się, że nasz bohater wróci kompletnie wyczerpany. Podobnie jak w prawdziwym życiu sim może podlizywać się przełożonemu.

The Sims 3 Download – Pełna Wersja PC

Zawiera wszystkie dodatki DLC

The Sims 3 pobierz

Lista dodatków DLC: Wymarzone Podróże, Rajska wyspa, Kariera, Po Zmroku, Magiczne Źródła, Skok w Przyszłość, Pokolenia, Studenckie Życie, Zwierzaki, Cztery pory roku, Nie z tego świata, Nowoczesny apartament – akcesoria, Luksusowy Wypoczynek – akcesoria, Impreza w plenerze – akcesoria, Zostań gwiazdą, Szybka jazda, Miejskie Życie – akcesoria, Słodkie Niespodzianki Katy Perry, Szalone Lata 70. 80. i 90. – akcesoria, Diesel – akcesoria, Księżycowe Jeziora, Film, Zatoka Skorupiaków

Wymagania Sprzętowe Sims 3:

Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
Pamięć: 1.5 GB RAM
Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800)
Miejsce na dysku: 6.1 GB HDD
System operacyjny: Windows XP SP2/Vista SP1

  • Free Download The Sims 3 Cracked Pebx
  • Pobierz The Sims 3 Torrent Chomikuj
  • Pełna Wersja Sims 3 za darmo do pobrania
  • Wszystkie DLC The Sims 3 free Download

Zostaw komentarz