The Sims 4 Download + Wszystkie Dodatki DLC

The Sims 4 to już czwarta generacja świetnie znanego cyklu. Jest to symulator życia, który został stworzony z troską o najmniejsze detale. Gra została wyprodukowana przez EA Maxis / Maxis Software. Wydawcą jest studio Electronic Arts. Produkcja dostępna jest na takie platformy, jak PC, XONE, PS4.

The Sims 4 Pobierz grę za darmo na PC

The Sims 4 download

Klasyczny model rozgrywki

Masz ochotę na rozbudowany symulator życia? Pobierz The Sims 4 Download i twórz własne historie. Twórcy nie odeszli od tradycyjnego modelu rozgrywki. Nie należy więc spodziewać się rewolucyjnych zmian. Oczywiście sprawdzone rozwiązania występują tutaj w odświeżonej formie. Poprawiono oprawę wizualną, dzięki czemu można cieszyć się nawet najmniejszymi szczegółami.

Rozgrywka zaczyna się od wybrania gotowej postaci lub stworzenia własnego bohatera. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Kreator jest na tyle zaawansowany, że możemy stworzyć sima, który będzie w niemal stu procentach dopasowany do osobistych upodobań. Wybieramy nie tylko płeć, wiek, typ sylwetki, czy też rasę. Możemy nawet kształtować rysy twarzy.

Podczas tworzenia sima nie należy kierować się wyłącznie na jego wyglądzie zewnętrznym. Ogromne znaczenie mają cechy osobowości, gdyż to właśnie one kształtują naszą postać. Podczas wyboru należy zastanowić się, jak dana cecha wpłynie na wirtualne życie bohatera. Sprawdź też trzecią odsłonę serii The Sims 3 na komputer.

Emocje odczuwane przez simów

W poprzednich odsłonach cyklu mieliśmy za zadanie zaspokajać wszystkie podstawowe potrzeby sima. Oczywiście w tej części również nie możemy ich pominąć. Szczególną uwagę warto jednak zwrócić na zdolność odczuwania emocji. Odczucia mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. Duży wpływ ma np. aktualnie odtwarzana muzyka, czy też noszone ubranie.

Sim dynamicznie reaguje na zjawiska, które dzieją się w otoczeniu. Właśnie dlatego jego nastrój może diametralnie się zmienić w ciągu kilku godzin. Nieprzyjemne sytuacje (np. odmowa randki) nie wpływają pozytywnie na samopoczucie. Trzeba zaznaczyć, że reakcja na niepowodzenia jest uzależniona od cech osobowości. Każdy sim zachowuje się inaczej.

Udoskonalony interfejs budowy

Darmowe gry to fantastyczna rozrywka, która trwa wiele godzin. W The Sims 4 mamy do dyspozycji poprawiony interfejs budowy, dzięki czemu wzniesienie wymarzonej posiadłości nie będzie wyzwaniem. Wbrew pozorom nie trzeba posiadać szczególnych umiejętności z tej dziedziny.

Niewątpliwym atutem jest możliwość skorzystania z opcji społecznościowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udostępnić wykonany dom.

The Sims 4 Download free – Pełna Wersja gry

+ Wszystkie Dodatki DLC

The Sims 4 pobierz

Zawiera dodatki DLC: Uniwersytet, Kraina magii, Wyspiarskie życie, Cztery pory roku, StrangerVille, Wampiry, Witaj w Pracy, Psy i koty, Zostań gwiazdą, Miejskie Życie, Przygoda w dżungli, Być Rodzicem, Ucieczka w plener, Spotkajmy się, Zjedzmy na mieście, Dzień w Spa.

Wymagania Sprzętowe Sims 4:

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 128 MB GeForce 6600 / Radeon X1300
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz The Sims 4 Torrent Pebx simsy
  • free Download The Sims 4 Crack Chomikuj
  • Dodatki DLC The Sims 4 Pobierz za darmo
  • Gra na Komputer Sims 4 free Download

Zostaw komentarz