The Sims Pobierz grę za Darmo

The Sims to kultowa gra symulacyjna, która stała się hitem na całym świecie. Producentem jest studio EA Maxis / Maxis Software, a wydawcą Electronic Arts Inc. Polskim dystrybutorem jest Cenega S.A. Gra została wydana na PC, GCN, PS2, a także XBOX. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy poszukują prostego, a zarazem wciągające symulatora życia.

The Sims Download – Pełna Wersja Gry

The Sims Pobierz

Kreator postaci

Chcesz stworzyć wirtualną wersję siebie lub swojej rodziny? Pobierz The Sims Download i zapoznaj się z kreatorem postaci. W podstawowej części gry nie mamy zbyt dużego wpływu na wygląd postaci. Każdy sim podzielony jest na dwie „części” – od szyi w górę oraz od szyi w dół. Oczywiście duże znacznie mają indywidualne cechy osobowości.

Znak zodiaku ma ogromny wpływ na charakter sima. Warto jest zwrócić uwagę na pasek określający m.in. przebojowość, schludność, nastawienie, aktywność, usposobienie. Mało przebojowa postać ma trudności z nawiązywaniem znajomości. Niski poziom aktywności sprawi, że sim nie będzie miał ochoty na ćwiczenia, czy też taniec.

Należy również uważać na nastawienie. Sąsiedzi nie polubią gburowatego sima. Nasz bohater może mieć również trudności w pracy. Oczywiście wiele zależy od tego, w jakiej branży będzie pracował. Niektóre zawody wymagają otwartości oraz pozytywnego nastawienia do świat. W wielu profesjach nie ma to znaczenia.

Zakup lub budowa domu

Stworzony sim może wprowadzić się do gotowej parceli. Oczywiście na start gracz otrzymuje określoną ilość simoleonów. Jest to waluta obowiązująca w grze. Należy znaleźć dom, którego cena nie będzie zbyt wygórowana. Masz ochotę poczuć się niczym prawdziwy architekt? Darmowe gry pozwalają postawić dom od podstaw.

Do dyspozycji gracza został oddany zaawansowany edytor terenu. Podobnie, jak w prawdziwym życiu nie można wznieść domu na wzniesieniu, czy też nierównościach. Konieczne jest więc przygotowanie działki do nadchodzącej budowy. Istotne jest to, aby pamiętać, że własny dom to spory wydatek. Płacimy za mury, ściany, podłogi, drzwi, okna oraz pozostałe elementy.

Aranżacja mieszkania

Zbudowanie i wykończenie domu to nie wszystko. Gra zapewnia całkiem spory wybór mebli, sprzętów, czy też dodatków. To właśnie dzięki temu można zaaranżować mieszkanie w stu procentach zgodne z osobistymi upodobaniami.

Nie należy zapominać o rachunkach. Simoleony, które są niezbędne do przeżycia można zdobyć jedynie w pracy. Sim potrzebuje do przeżycia wszystkiego, co przeciętny człowiek. Należy kontrolować jego pasek potrzeb. Warto wiedzieć, że wyczerpanie, a także głód może doprowadzić do śmierci. Jest ona nieodwracalna.

The Sims Pobierz za darmo – Wszystkie Dodatki

The Sims Download

  • Pełna Wersja The Sims Torrents Chomikuj
  • Free Download The Sims Cracked
  • Darmowa gra The Sims Pobierz na PC
  • Zawiera wszystkie dodatki do The Sims 1

Zostaw komentarz