The Surge 2 Pobierz grę PC

The Surge 2 to gra akcji z elementami RPG. Z pewnością zachwyci ona tych, którzy lubią klimat science fiction. Została ona wyprodukowana przez Deck13 Interactive. Wydawcą jest studio Focus Home Interactive. Produkcja dostępna jest na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. Należy podkreślić, że jest to kontynuacja pierwszej odsłony gry.

The Surge 2 Download – Pełna Wersja PC

The Surge 2 pobierz

Podróż do przerażającego uniwersum

Masz ochotę przenieść się do świata grozy? Pobierz The Surge 2 Download, gdzie akcja toczy się w upiornym uniwersum. Głównym bohaterem jest tutaj protagonista, który został strącony z pokładu samolotu podczas nawałnicy. W opisywanej produkcji głównym przeciwnikiem są maszyny. Zbuntowały się one przeciwko ludzkiej rasie.

Kierowana przez nas postać budzi się w więzieniu. Najprawdopodobniej została ona zatrzymana przez zbuntowane roboty. Ponadto stan miasta jest daleki od ideału. Panuje tutaj chaos, który trudno jest okiełznać. Warto również wspomnieć o ogłoszeniu stanu wojennego. Nad Jerycho nadciąga również potężna burza.

W opisywanej grze obserwujemy wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby. Podczas przemierzania rozległych lokacji należy zachować maksymalną czujność. Wszystko po to, aby ustrzec się wroga, który może zaatakować nas w najmniej spodziewanym momencie. Głównym naszym zadaniem jest oczywiście walka o przetrwanie i zwycięstwo.

Szeroki wybór broni w The Surge 2

Darmowe gry gwarantują różnorodność posiadanej przez bohatera broni. W tym przypadku możemy korzystać przede wszystkim z broni białej, ale nie tylko. Warto jest wspomnieć o specjalnych dronach bojowych, dzięki którym szansa na zwycięstwo jest o wiele większa. Istotne jest to, aby korzystać z niego w umiejętny sposób. Nie należy lekceważyć przeciwnika.

Podczas walki liczy się nie tylko zręczność. Dobrze jest opracować taktykę, dzięki której zgładzenie wroga stanie się łatwiejsze. Podczas ataków nie ma miejsca na przypadek. Warto jest przewidzieć ruchy wroga, tak aby nie dać mu się zaskoczyć. Zobacz też świetną grę RPG Fallout 4 Download.

Precyzyjny atak

Wyeliminowanie przeciwnika nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Bardzo ważne jest to, aby atak był precyzyjny. Należy celować w konkretną część ciała wroga. Plusem jest fakt, że po jego zgładzeniu możemy przejąć uzbrojenie, czy też broń. Jest to prosty sposób na to, aby zwiększyć potencjał bojowy.

W czasie walki zbieramy punkty modułowe. To właśnie dzięki nim możemy rozwijać naszą postać. Pozwalają one korzystać z ukrytych funkcji pancerza. Trzeba także wspomnieć o implantach, które gwarantują naszej postaci zupełnie nowe umiejętności.

The Surge 2 Pobierz za darmo

The Surge 2 download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 950 / 3 GB Radeon R9 280
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download The Surge 2 Crack Pebx
  • Pobierz The Surge 2 Torrent Chomikuj
  • Pełna Wersja The Surge za darmo Pobierz
  • Gra The Surge 2 free Download

Zostaw komentarz