The Walking Dead: Saints & Sinners Pobierz

Ściągnij The Walking Dead: Saints & Sinners to gra akcji, która powstała w oparciu o niezwykle popularne komiksy Kirkmana. Nie brakuje tutaj elementów przygodowych. Miejsce akcji toczy się w Nowym Orleanie – to właśnie tutaj toczą się walki pomiędzy dwoma frakcjami. Wydawcą, a zarazem producentem jest studio Skydance Interactive. Gra została wyłącznie na PC.

The Walking Dead: Saints & Sinners Download za darmo

The Walking Dead: Saints & Sinners Pobierz

Wirtualna rzeczywistość

Poszukujesz ciekawych tytułów przystosowanych do zestawów wirtualnej rzeczywistości? Pobierz gre The Walking Dead: Saints & Sinners Download i przenieś się do świata opanowanego przez tytułowe żywe trupy. Wszystko na skutek tajemniczej epidemii, która panuje już od kilku lat. To właśnie ona sprawia, że ludzie zamieniają się w upiory.

Ludzie, którzy przeżyli muszą poradzić sobie w ciężkich warunkach. Należy podkreślić, że zagrożenia nie stanowią wyłącznie wyżej wspomniane potwory. Tutaj każdy walczy o przetrwanie. Nie należy spodziewać się, że na swojej drodze napotkamy przyjaciół. Musimy zachować czujność, gdyż z każdej strony czai się śmiertelne niebezpieczeństwo.

Dwie zwaśnione frakcje

Darmowe gry gwarantują wciągającą fabułę – w tym przypadku mamy do czynienia z dwoma zwaśnionymi frakcjami. Każda z nich próbuje wprowadzić nowe porządki i zasady. Głównym celem jest zdobycie władzy nad miastem. Pierwszą frakcją jest Wieża. Jej przywódczynią jest bliżej nieznana Mama. Drugą stronę konfliktu reprezentują Odzyskani – na czele stoi Jean-Baptiste.

Trzeba również wspomnieć o pewnej tajemnicy, która ma ogromny wpływ na losy Nowego Orleanu. Jej odkrycie może nam pomóc o objęciu upragnionej przewagi. W opisywanej produkcji możemy opowiedzieć się za wybranym ugrupowaniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby lawirować pomiędzy wymienionymi frakcjami.

Niewątpliwą zaletą jest wysoka swoboda podczas rozgrywki. To wyłącznie od nas zależy, jak potoczą się dalsze losy kierowanego przez nas bohatera, a także miasta, które stanowi podstawę sporu. Możemy nieść pomoc lokalnej społeczności. Oczywiście możemy również troszczyć się wyłącznie o swoje interesy.

Realistyczne otoczenie

Świat przedstawiony w The Walking Dead: Saints & Sinners oglądamy z perspektywy pierwszej osoby. Ciekawym jest, że wirtualne lokacje świetnie odwzorowują prawdziwe dzielnice Nowego Orleanu. Trzeba również dodać, że twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale, co z pewnością zadowoli wymagające osoby. Podobną grą w świecie zombie jest The Last of Us 2 pobierz na PC.

Kampania fabularna stawia przed nami szereg rozmaitych zadań, które musimy zrealizować. Samodzielnie kształtujemy fabułę – wszystko zależy od podejmowanych decyzji. Możemy zdecydować, kto przeżyje, a kto stanie się ofiarą. Plusem jest również fakt, że każda z misji może zostać zrealizowana na kilka sposobów.

Nie można zapomnieć o rozbudowanym systemie walki. To jeden z najważniejszych elementów gry. Do dyspozycji mamy nie tylko broń palną, ale również białą. Niewątpliwą zaletą jest również możliwość samodzielnego wykonywania broni. Ważne jest jednak to, aby zgromadzić dostateczną ilość amunicji. Atakując zombie pamiętajmy, że liczy się spryt oraz zręczność. Czasami warto jest działać w ukryciu.

TWD / The Walking Dead: Saints & Sinners Pobierz Pełna Wersja PC

The Walking Dead: Saints & Sinners Download

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

  • Free Download The Walking Dead Saints Sinners Torrent Darkw
  • Pobierz Saints and Sinners Cracked Chomikuj
  • Pełna Wersja Walking Dead: Saints & Sinners free Download
  • CODEX Saints and Sinners gra na komputer

Zostaw komentarz