Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Pobierz

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint to już siódma odsłona popularnej serii gier akcji z elementami TPP. Nie rozczaruje ona fanów cyklu. Opisywany tytuł został wyprodukowany oraz wydany przez studio Ubisoft. Jest on dostępny na takich platformach, jak PC, PS4, XONE. Gracz może spodziewać się wielu znaczących zmian. Twórcy wyeliminowali m.in. towarzyszy sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Download za darmo

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint pobierz

Walka o wyspę

Masz ochotę stać się nieustraszonym członkiem Oddziału Duchów? Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Download i zrób wszystko, aby rozwikłać mrożące krew w żyłach zagadki. Udajemy się na wyspę o nazwie Aurola. Naszym głównym celem jest odkrycie, dlaczego kontakt z wspomnianą lokacją stał się niemożliwy. Wszystko wskazuje na to, że została ona całkowicie odcięta od świata.

Po przybyciu na miejsce okazuje się, że wyspa została przejęta przez grupę byłych komandosów. Dowodzi im postać o imieniu Walker. Sporym utrudnieniem jest fakt, że armia posiada wsparcie wielkiej korporacji, która zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych technologii dla wojska. Nasi przeciwnicy posiadają więc sporą przewagę.

Nie wiadomo, do jakich celów armia Walkera przejęła wyspę. Wraz z rozwojem rozgrywki możemy poznać nowe fakty. Pozyskane informacje z pewnością okażą się przydatne podczas opracowywania strategii. Gry darmowe budzą w nas logiczne myślenie. Musimy mądrze łączyć ze sobą fakty, tak aby dojść do prawdy.

Dane wywiadowcze

Nie popchniemy fabuły do przodu, jeśli nie zrealizujemy licznych zadań pobocznych. Można do nich zaliczyć wywiady z m.in. mieszkańcami wyspy, czy też przeciwnikami. Istotne jest to, aby przechowywać zdobyte materiały wywiadowcze. Z pewnością przydadzą się nam one w przyszłości. Rozmowy nie możemy przeprowadzić z każdym. Wybierajmy neutralne postacie, który nie mają powodów do tego, aby kłamać.

Sterowany przez nas bohater może być zarówno kobietą, jak i mężczyzną. Płeć ustalamy na etapie kreowania postaci. W tej odsłonie gry twórcy umożliwi nam kamuflaż. Możemy więc np. oblepić się błotem, tak aby pozostać niezauważonym dla przeciwnika. Inną bardzo dobrą grą akcji jest Star Wars Jedi Fallen Order do pobrania.

Elementy survivalu

Walka odgrywa bardzo ważny element rozgrywki. Nowoczesna broń pozwala nam skutecznie odeprzeć ciosy wymierzane przez wroga. Ponadto dzięki nim możemy wyeliminować nieprzyjaciół. Plusem jest szeroka gama śmiercionośnych narzędzi.

Nie można nie wspomnieć o elementach survivalu. Dzięki nim rozgrywka jest o wiele ciekawsza. Uważajmy jednak na kondycję sterowanej przez nas postaci. Jest ona narażona na rany oraz kontuzje.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Pobierz – Pełna Wersja PC

Ghost Recon: Breakpoint download

Wymagania Sprzętowe Ghost Recon: Breakpoint:

Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280X
System operacyjny: Windows 7/8.1/10

  • Free Download Ghost Recon: Breakpoint Torrent Pebx
  • Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Cracked Chomikuj
  • Pełna Wersja Tom Clancy’s Breakpoint na komputer
  • CODEX Ghost Recon: Breakpoint free Download

Zostaw komentarz