Transport Fever 2 Pobierz grę na PC

Pobierz Transport Fever 2 to druga cześć niezwykle popularnej strategii ekonomicznej. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to bezpośrednia kontynuacja pierwowzoru. W opisywanej produkcji rozwijamy infrastrukturę komunikacyjną, w skład której wchodzą rozmaite środki transportu (m.in. statki, pociągi, samochody, samoloty). Gra została wydana wyłącznie na PC. Producentem jest Urban Games, a wydawcą Good Shepherd Entertainment / Gambitious.

Transport Fever 2 Download Pełna Wersja PC

Transport Fever 2 pobierz

Wyzwania logistyczne

Chcesz spróbować swoich sił, jako osoba zarządzająca infrastrukturą komunikacyjną? Pobierz gre Transport Fever 2 Download i przekonaj się, jakiej odpowiedzialności wymaga ta rola. Ważne jest to, aby umiejętnie planować strategię, a także podejmować własne decyzje. Sporym utrudnieniem jest fakt, że musimy uwzględnić szereg rozmaitych środków transportu.

Wyzwania, które musimy zrealizować cechują się różnym poziomem trudności. Niektóre z nich wykonamy szybko i sprawnie, zaś inne wymagają większego zaangażowania. Niektóre wydarzenia występujące w grze powstały w oparciu o fakty. W omawianej produkcji znajdziemy kilkaset pojazdów, które pochodzą z kilku epok. Oznacza to, że spotkamy się nie tylko z nowoczesnymi maszynami, ale również prawdziwymi zabytkami.

Opracowanie strategii w Transport Fever 2

Darmowe gry wymagają opracowania strategii, która umożliwi osiągnięcie zamierzonych celów. Już na początku musimy określić, w jakim kierunku będziemy działać. Podczas rozgrywki wznosimy zupełnie nowe obiekty, które są niezbędne do tego, aby kierować infrastrukturą komunikacyjną.

Istniejące budynki możemy zmodernizować. Jest to niezbędne w przypadku, gdy ich stan pozostawia wiele do życzenia. Poważnym ograniczeniem może być jednak brak dostatecznej ilości środków finansowych. Ważne jest to, aby racjonalnie dysponować posiadaną gotówką. Jest ona niezbędna nie tylko do tego, aby rozwijać nowe obiekty. Musimy również utrzymać to, co już posiadamy.

Niezwykle ważnym zadaniem jest również planowanie tras. Wszystko po to, aby zoptymalizować koszty, a także skrócić czas przewozu pasażerów, czy też ładunków. Oczywiście możemy korzystać z licznych statystyk, które ułatwiają podjęcie właściwej decyzji. W Transport Fever 2 został poruszony również aspekt ekologii. Musimy dążyć do zminimalizowania emisji zanieczyszczeń, czy też hałasu. Ciekawą podobną grą strategiczną jest Planet Zoo do pobrania w której możemy zbudować wymarzone ZOO.

Modyfikacja otoczenia

Edytor map sprawia, że możemy dowolnie modyfikować otoczenie. Znacząco urozmaica to zabawę. W dogodnym momencie możemy zmienić kształt świata np. poprzez dodanie nowej lokacji, czy też przedsiębiorstwa. Po zapisaniu zmian powracamy do rozgrywki. W drugiej części wprowadzono liczne nowości. Mowa tutaj o m.in. drogi jednokierunkowe, czy też sygnalizację świetlną.

Warto wspomnieć, że opisywana gra umożliwia wdrożenie modów, dzięki którym zabawa będzie jeszcze lepiej dopasowana do indywidualnych preferencji. Z pewnością dla wielu będzie to sporą zaletą. Możemy grać wyłącznie w pojedynkę (single player). Dostępny jest tryb free play oraz trzy kampanie fabularne. To świetna okazja do tego, aby poznać ciekawe historie światowego transportu.

Transport Fever 2 Pobierz grę za darmo

Transport Fever 2 download pc

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 7850
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Skąd pobrać grę Transport Fever 2 torrent darkw
  • free Download Transport Fever 2 crack chomikuj
  • Pełna wersja Transport Fever do pobrania na komputer
  • jak zainstalować codex Transport Fever 2 free download

Zostaw komentarz