Wolcen: Lords of Mayhem Pobierz na PC

Download Wolcen: Lords of Mayhem to gra akcji z elementami RPG. Z pewnością przypadnie ona do gustu tym, którzy cenią sobie klimat dark fantasy. Jest to produkcja, która zapewnia szerokie pole do popisu. Możemy swobodnie kształtować nie tylko swojego bohatera, ale również fabułę. Opisywany tytuł został wydany oraz wyprodukowany przez studio Wolcen Studio. Gra dostępna jest wyłącznie na PC.

Wolcen: Lords of Mayhem Download – Pełna Wersja PC

Wolcen: Lords of Mayhem pobierz

Ponure otoczenie

Lubisz mroczne klimaty, które mrożą krew w żyłach? Pobierz gre Wolcen: Lords of Mayhem Download i przenieś się do ciemnej, a zarazem strasznej krainy. Głównym bohaterem jest były oficer Republiki Ludzi. To właśnie on odkrył nadprzyrodzone moce. Niestety dowiedzieli się o tym jego przełożeni. Nie skazali go na śmierć, lecz bolesne eksperymenty.

Kierowana przez nas postać stała się królikiem doświadczalnym. Darmowe gry zapewniają dynamicznie zmieniającą się akcję. Naszemu bohaterowi udało się uciec, jednak jego życie nie jest łatwe i przyjemne. Podczas ucieczki trafia na przerażające stwory. Ledwo uchodzi z życiem – pomocy udzielili mu członkowie zakonu Templariuszy.

Zadania główne oraz poboczne

Po przyłączeniu do zakonu Templariuszy możemy swobodnie korzystać z nadludzkich mocy. Naszym zadaniem jest również odkrycie tajemnicy i uratowanie świata przed zagładą. Otoczenie obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Podczas rozgrywki wypełniamy nie tylko misje główne, ale również poboczne. Wymagają one sporego sprytu oraz logicznego myślenia.

Twórcy Wolcen: Lords of Mayhem postawili duży nacisk na walkę. Potwory czyhają na nas niemal na każdym kroku, a więc trzeba zachować czujność. Spora różnorodność przeciwników sprawia, że musimy właściwie dopasowywać typ ataku. Nie zawsze broń jest najlepszym rozwiązaniem. W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie magicznych ataków. Wyjątkowe zdolności naszego bohatera możemy rozwijać.

Na specjalną uwagę zasługuje fakt, że możemy sami stworzyć broń, czy też uzbrojenie. System rzemiosła wprowadza do gry nieco świeżości – jest on relatywnie rzadko spotykany w produkcjach tego gatunku. Podczas eksploracji terenów poszukujemy, a także gromadzimy materiały, które mogą przydać nam się w przyszłości.

Budowa domu w Wolcen: Lords of Mayhem

Interesującą opcją jest możliwość wzniesienia własnego domu. Oczywiście pierwszym krokiem jest zgromadzenie potrzebnych surowców. Jeśli będziemy posiadać ich zbyt mało, to wzniesienie budynku stanie się niemożliwe. Niewątpliwą zaletą jest również to, że dom możemy wyposażyć. Jeśli lubisz gatunek gier RPG koniecznie sprawdź Kingdom Come Deliverance Download.

Rozwój bohatera jest uzależniony od podejmowanych przez nas decyzji. Nie istnieje tutaj narzucony schemat, którego bezwzględnie musimy się trzymać. Wiele zależy od tego, jakie decyzje będziemy podejmować podczas rozgrywki. Trzeba również dodać, że kierowana postać może ulec mutacji, w wyniku której zyska np. trzecią rękę.

Oprawa graficzna znajduje się na najwyższym poziomie. Mocno wpływa ona na odczucia podczas zabawy. Otoczenie zmienia się dynamicznie, a jednocześnie płynnie. Dostępny jest tryb single oraz multiplayer. Twórcy postanowili również wdrożyć nowoczesne technologie odpowiadające za sztuczną inteligencję.

Wolcen: Lords of Mayhem Download za darmo

Wolcen: Lords of Mayhem download

 

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Phenom X2 3.0 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5850
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Wolcen Torrent darkw
  • free Download Wolcen Lords of Mayhem crack Chomikuj
  • Pełna wersja Lords of Mayhem free download
  • CODEX Lords of Mayhem ściągnij na komputer

Zostaw komentarz