GTA 5 – Grand Theft Auto V Download

GTA 5 / Grand Theft Auto V to piąta pełnoprawna część kontrowersyjnego cyklu gier akcji. Podobnie, jak w poprzednich odsłonach mamy tutaj do czynienia z szybkimi samochodami, niebezpiecznymi pościgami, kradzieżami, czy też morderstwami. Producentem oraz wydawcą jest studio Rockstar Games. Polski wydawca to Cenega S.A. Opisywana produkcja została wydana na takie platformy, jak PC, PS3, X360, PS4, XONE.

Grand Theft Auto V Pobierz za darmo na PC

GTA 5 Download

Brak zbędnych ograniczeń

Akcja opisywanej gry toczy się w otwartym mieście Los Santos. To właśnie dzięki temu mamy pełną swobodę rozgrywki. Podejmowane przez nas decyzje mają ogromny wpływ na przebieg wydarzeń. Możemy kształtować losy kierowanej postaci – twórcy nie narzucają na nas żadnego scenariusza, co z pewnością ucieszy wiele osób.

Marzysz o niebezpiecznym życiu? Pobierz Grand Theft Auto V Download i stań się członkiem świata przestępczego. Warto wiedzieć, że w tej odsłonie kierujemy aż trzema różnymi postaciami. Nie ma tutaj miejsca na nudę. Dynamiczna akcja sprawia, że musimy zachować czujność oraz ostrożność. Pamiętajmy, że wokół czają się niebezpieczeństwa.

Pierwszym bohaterem jest Micheal, który w napadzie furii zdemolować willę kochanka swojej żony. Okazało się, że jest to potężny baron narkotykowy. Podczas włamania na jubilera nasz bohater spotyka swojego dawnego partnera – Trevora Philipsa. W przeszłości wspólnie zajmowali się kradzieżą. Postanawiają wznowić swoją działalność. Dołącza do nich chłopak z getta o imieniu Franklin. Również w GTA San Andreas przeniesiesz się do miasta wzorowanego na Los Angeles – pobierz.

Swoboda rozgrywki

Darmowe gry zapewniają pełną swobodę rozgrywki zatem pobierz GTA 5. Na uwagę zasługuje fakt, że w dowolnym momencie możemy zmienić kierowaną postać na inną. Każda z nich musi zrealizować zlecone zadania. Misje główne bardzo często są niezwykle niebezpieczne, a więc podczas ich realizacji trzeba wykazać się nie lada sprytem. Misje poboczne mają różny stopień zaawansowania. Niektóre z nich nie są zbyt skomplikowane.

W wielu sytuacjach będziemy zmuszeni wynająć pomocników. Tylko dzięki ich wsparciu osiągniemy zamierzony cel. Musimy również zdecydować, która technika działania będzie najkorzystniejsza. Wystarczy jedna błędna decyzja, aby stać się ofiarą przeciwników, czy też policji.

Możliwość inwestowania gotówki

Każde zrealizowane zlecenie gwarantuje nam pokaźny zastrzyk gotówki. Warto wspomnieć, że wyłącznie od nas zależy, na co zostanie ona wydana. Pieniądze możemy przeznaczyć np. na ubrania, czy też przyjemności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainwestować w nieruchomości. Wszystko zależy od osobistych upodobań oraz ilości zgromadzonych środków finansowych.

W opisywanej produkcji ogromną rolę odgrywają auta. To głównie nimi będziemy przemieszczać się po ulicy miasta. Szeroki wybór sprawia, że znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie będzie stanowić problemu.

GTA V / GTA 5 Download Pełna Wersja gry PC

Grand Theft Auto V Pobierz grę

Wymagania Sprzętowe GTA V:

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870
Miejsce na dysku: 65 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista/7(SP1)/8/8.1 64-bit

  • Pobierz Grand Theft Auto V Torrent darkw
  • free Download GTA 5 cracked chomikuj
  • Pełna Wersja GTA V pobierz na komputer
  • darmowa gra Grand Theft Auto V free Download

Zostaw komentarz